Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vista

- İnanılmaz kılıç yetenekleriyle Mihawk ile mücadele edebilecek üst sınıf (top class) bir kılıç ustasıdır.

- Tayfanın en önemli üyelerinden biridir.

- Zırh ve gözlem haki kullanıcısıdır.

- Özellikle zırh haki konusunda ustalaştığı belirtildi.

- Mihawk’ın gücüne rağmen onunla yüzleşmek için birazcık bile çekinmemiştir.

Vista’nın kartında yazanlar bunlar.
Hahaha müthiş argümanlar bunlar cidden.Jinbe de anayla mücadele edebiliyor.Ne yapalım anayı onun seviyesine yada Jinbe'yi ananın seviyesine mi çekelim ?

Ben sadece paylaştım deme niçin arka arkaya sıraladığını herkes biliyor. :)

Shanks kılıç ustası olduğu sürece Mihawktan güçsüzdür. Bu kadar basit. En güçlü kılıç ustası kim? Mihawk. Shanks kılıç ustası mı? Evet. O zaman Mihawk > Shanks mi? Evet. Ama dur ya Shanks yonkou :p En güçlü 4 korsandan biri ise nasıl Mihawk daha güçlü oluyor? Demek ki Mihawk korsan olmadan Shichibukai olmuş ardından gelenler ise hep korsanlardan oluşuyor sonucu çıkar. Son derece düz mantık.

Hahaha müthiş argümanlar bunlar cidden.Jinbe de anayla mücadele edebiliyor.Ne yapalım anayı onun seviyesine yada Jinbe'yi ananın seviyesine mi çekelim ?

Ben bilmem sılash atacak halim yok nasıl kabul ediyorsan öyledir:/
Kılıç yetenekleri konusun Mihawk, Vista ve Shanks zirvedir. Fakat hız, douriki, haki kendi özel güçleri vs ile Mihawk en güçlü kılıç ustasıdır. Bu kadar basit. Mangaka demişki Shanks en üst seviyede kılıç ustasıdır. Yani çıkılabilecek en üst seviyede kılıçta kendini geliştirmiş. Ben de diyorum ki aynı şey Vista için de geçerli. Kılıç yetenekleri ile mücadele edebilir. En iyi kılıç ustalığı konusunda da rakip bile olabilir. Shanks de olabilir. Hatta bence shiryu da olabilir. Ama en GÜÇLÜ konusunda Mihawk zirvedir. Mangaka onaylı.
Mihawk’ın slashı bey yorumlamak tamamen size kalmış.

Kılıç yetenekleri konusun Mihawk, Vista ve Shanks zirvedir. Fakat hız, douriki, haki kendi özel güçleri vs ile Mihawk en güçlü kılıç ustasıdır. Bu kadar basit. Mangaka demişki Shanks en üst seviyede kılıç ustasıdır. Yani çıkılabilecek en üst seviyede kılıçta kendini geliştirmiş. Ben de diyorum ki aynı şey Vista için de geçerli. Kılıç yetenekleri ile mücadele edebilir. En iyi kılıç ustalığı konusunda da rakip bile olabilir. Shanks de olabilir. Hatta bence shiryu da olabilir. Ama en GÜÇLÜ konusunda Mihawk zirvedir. Mangaka onaylı.
Yok işte üstad. Bunlar senin dediğin iki basit şey arasındaki farkı anlayamıyor. Kılıç tamam, kılıç ustası tamam, gerisi yok. Gerisi hata veriyor. Gitmiyor yani ileri. Bu aynı kafa, karakterleri sadece douriki hesabı ile değerlendiren kafa. 5 sene önce de aynı 5 sene sonra da. Anlatamazsın, değiştiremezsin.

Mihawk'ın attığı slashlar yörüngede aylarca yolculuk ettikten sonra bedene bürünüyormuş. Ey slasha can veren vampirim benim.

Sunu ogrenmis oldunuz. Bunlar kiliccilardan degil direkt mihawk ve zoro'dan nefret ediyorlar. Bu da iyi. Kilic fetiscisi falan deyip kilicciyi bu kadar savunmalari hos.
1- Kendinizi avutmayın. Birçok Zoroseveri Zoro'dan soğutacak kadar saçma yorumlar yapıldı bazı Zoro fanları tarafından. Diğer Zoro fanları da töhmet altında kaldı bu yüzden.

2- Şu yorumunu lütfen biraz düzelt. Tdk'da çalışıyor gibi yorum yapman gerek yok ama Türkçe bu kadar da katledilmez.

Hemen yapalım.
İnanılmaz karate yetenekleriyle... Big Mom` ın gücüne rağmen... Özellikle su konusunda ustal... yok ya, sıkıldım cidden yazmaya :artiz:

Şuan tek yediği, g4in çizik atamadığı Luffy mi bu arc yenecek? Şu hayal dünyandan uyan artık. Hayallerine inanıp yorum yapıyorsun. Mangada olanlar farklı. Şuan çizik atamadığı, ve tek yediği birisini luffy yenemez.
Bence seride ne olacağı belirsiz, Cracker de 5. komutandı iyi hatırlarsın Luffy daha 5. Komutan seviyesinde değildi sonra sağ kol indirdi tek başına. Hem de öncesinde o kadar sıkıntı bir süreç gecirmesine rağmen. Bazıları yanıldı ama ona da bir kurb bulunmaya çalışıldı bunu da en iyi sen bilirsin. Ne olacağı belli olmaz bakarsın Zoro da King'i alır çok saçma bir şey gerçekleşir. Ne olacağı belli mi?:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık