Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek yedikten sonra istedigi forma girsin kaidoyu bu arc indirirse cok fena karizma cizilir odanin bence.Luffyi sevsem bile bu aradaki guc farki ayni arcta kapanmasi cok buyuk sacmalik olur
Yok yahu beni rahatsız etmez. Sonuçta her Arc olduğu gibi Luffy’nin hapse düşmesi gerekiyordu. Yonko ağırlığını hissetmesi açısından iyi oldu bir dahakine çok farklı bi Luffy ile karşılaşacağız kendinizi hazırlasanız iyi olur bence.

Labsente

Bunların mitolojik efsanesi ejderha vs Kaplan olduğu için çıkarımı oradan yaptım. Dragonman de olur gibi ama kafamda bi hayali canlandıramadım, betimlemesini yapamıyorum.
Zoro'nun olduğu ortamda tehlikeli bu durum. Şimdi yine yolları karıştırır yanlış dragonu kesmeye çalışır gerek yok.

Ama bir aralar G5 falan gelmeyecek, G4 4 farklı türü olacak bir de uyanışla kapatacak Luffy diye bir şeyler görmüştüm bu teori mi yoksa bilgi mi?

Zoro'nun olduğu ortamda tehlikeli bu durum. Şimdi yine yolları karıştırır yanlış dragonu kesmeye çalışır gerek yok.

Ama bir aralar G5 falan gelmeyecek, G4 4 farklı türü olacak bir de uyanışla kapatacak Luffy diye bir şeyler görmüştüm bu teori mi yoksa bilgi mi?
Teori o bu tarz resmi bi açıklama olmadı olmazda.

Labsente

Şimdiye kadar ki tüm arclar içinde benim sevemediğim tek arc bu.

En başta herşey iyi güzeldi taki Luffy tek yiyene kadar. Şuan yonkou'lar kafamda öyle bir yerdeki bizimkiler 5-10 yıl haki kasıp anca düşürebilirler gibi geliyor. Bir önceki arc düşe kalka sağ kol alıp ertesi arc gidip tek yemek. Hiç bir süpernova veya Bizim tayfanın düşürebileceğine inancım yok benim. Ancak Denizciler, BM birşeyler yaparsa eyvallah derim onun dışında gram tatmin olmam.

En başta herşey iyi güzeldi taki Luffy tek yiyene kadar. Şuan yonkou'lar kafamda öyle bir yerdeki bizimkiler 5-10 yıl haki kasıp anca düşürebilirler gibi geliyor. Bir önceki arc düşe kalka sağ kol alıp ertesi arc gidip tek yemek. Hiç bir süpernova veya Bizim tayfanın düşürebileceğine inancım yok benim. Ancak Denizciler, BM birşeyler yaparsa eyvallah derim onun dışında gram tatmin olmam.
Bende senin gibi dusunuyorum tek attigi an yonkoulari aldi baska bi seviyeye cikartti.Bu wano arci nasil sekillenecek bilmiyorum.Daha ortada rocks durumu var hic anlatilmadi.Big mom ve kaido gecmisinde ne oldu bilinmiyor.Rocks toplulugunun parcasi miydi acaba bu ikisi bilmiyoruz.Yani bu arc daha cok gizemi barindiriyor ve cok uzun olacakmis gibi

Kaido gibi bir hayvan o sopayla isimli saldırı yapıyorsa ondan korkacaksın. Onu kafaya yiyip de kendinden geçmeyecek adam sayısı oldukça sınırlı. Luffy'nin hatası o saldırıyı savuşturmamaktı. Bir daha ki sefere aynı hataya düşmez. Zaten mangakanın k.haki power-up vermesinin sebebi de buydu. Olabildiğince az darbe yemesi lazım ki telef olmasın. Ha o sahnede Luffy'ye k.haki bastığını unutmuş gibi yaptı mangaka orası ayrı. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık