Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wb BM ve kaido dan çok daha güçlü biri zirve çağından bahsetmiyor bile dünyayıyok edebilecek güç demiyorlar boşuna lütfen kid ve luffy gibi çömez veletlerle ay ı yerde tutmayın efsaneyi
Nasıl ÇOK daha güçlü? Zirve çağında dahi çok farkı yoktur bu isimlerin. Bence mf Whitebeard en güçsüz yonko olaBİLİR.

cunku isiniz gucunuz bi seylere karsi durmak elestirmek bos troll yapmak. cunku isiniz gucunuz bos beles atmak yalan mi? Hayirdir fikir senin mi sana ne oluyor? bos beles sallayan sizsiniz ve cevabiniz bu komiksiniz Biraz anlamanizda kit zaten
Evet tayfa tamamlandi bende diyordum bu eleman nerde kaldi toplandiniz mi yine 3-5 kisi gelip tek kisiyi linc etmeye calisacaksiniz?Arada tabi sikayet etmeyide unutmayiniz.

Bunların mitolojik efsanesi ejderha vs Kaplan olduğu için çıkarımı oradan yaptım. Dragonman de olur gibi ama kafamda bi hayali canlandıramadım, betimlemesini yapamıyorum.
Tek yedikten sonra istedigi forma girsin kaidoyu bu arc indirirse cok fena karizma cizilir odanin bence.Luffyi sevsem bile bu aradaki guc farki ayni arcta kapanmasi cok buyuk sacmalik olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık