Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zengin, şöhret, güç
Tüm bu dünyayı ele geçiren adam korsan kralı, Maymun · D · Luffy
Öldüğü zaman çıkan bir kelime insan denizine sürüldü.
"Hazinem, sana vereceğim. Ara! Tüm bu dünyayı orada bıraktım!"
Erkekler temel çizgiyi hedef alır ve hayallerini kovalamaya devam eder
Dünya tam bir korsan dönemi!
Çevirisi bu

Zengin, şöhret, güç
Tüm bu dünyayı ele geçiren adam korsan kralı, Maymun · D · Luffy
Öldüğü zaman çıkan bir kelime insan denizine sürüldü.
"Hazinem, sana vereceğim. Ara! Tüm bu dünyayı orada bıraktım!"
Erkekler temel çizgiyi hedef alır ve hayallerini kovalamaya devam eder
Dünya tam bir korsan dönemi!
Çevirisi bu
Bilmiyordum, teşekkürler. :oleyo2:

Sanat eseri ya sanat eseri :alkis:
Sever miydin ya sen böyle Zoro'ya sallanılmasını?
Ahaha efsane olmuş yine.
:beli::beli:
@Roo çizimlerin için ayrı bir konunun açılmasını talep ediyorum. :D
Eğleniyorsun bakıyorum. Bir hikaye üzerine çizmeyi deneyebilirim. Onun için konu açılabilir. Tutarsa yürürüz artık.
En sevdiğin. :a:

Wano aracı uzun olacak,kimler kimler gelecek onlarda gelebilir.

Marcoyada kavusurşun yakında.
Marco'nun zamanı Karasakal arcına artık. Zaten Neko gelecek ve tek yapacağı Marco'nun mesajını iletmek olacak.

Ama bu arc bu astlar gelmezse cidden saçma olur. Yonkoya karşı yapılan savaşta gelmeyeceklerse ne anladım ben astlardan. Tam aksine bu heriflerin artık dibinden ayrılmaması gerek Luffy'nin. Hadi Karasakal arcı bütün üyelerin bire bir savaşı olacak diyelim, olası bir hükümet vs devrimciler savaşı zaten ana baba günü olacak.

Daha önce bikaç kişi daha belirtmişti, ben de belirtmiştim gerçi. Kinemon'la tanıştığımızdan beri herif sürekli Wano'ya göndermeli laflar ediyordu. Neyse, şu görsele denk gelince şampiyon sumocu Urashima geldi aklıma :D Momonosukeyi topuzunu keserim diye tehdit ediyor.

Belki de geçmişe bakıp daha da çok gönderme de görülebilir. Kanjuro'nun çizdiği ejderha mesela, Kaidouya benziyor aslında, yani uzun ejder sonuçta :D

Daha önce bikaç kişi daha belirtmişti, ben de belirtmiştim gerçi. Kinemon'la tanıştığımızdan beri herif sürekli Wano'ya göndermeli laflar ediyordu. Neyse, şu görsele denk gelince şampiyon sumocu Urashima geldi aklıma :D Momonosukeyi topuzunu keserim diye tehdit ediyor.

Belki de geçmişe bakıp daha da çok gönderme de görülebilir. Kanjuro'nun çizdiği ejderha mesela, Kaidouya benziyor aslında, yani uzun ejder sonuçta :D

Anlayan kılıcına uzandı. Aslında Kaido'nun, Orochi'nin ejderha olduğu çok önceden belliydi. Kin'emon'un ejderha nefreti olsun, bir yerde özellikle ejderhalar da demişti sanırım. Kim bilir daha ne göndermeler vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık