Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Roo sen şimdi bir adamlık yapıp Kidin şenksi çarmıha gerdigini falan da çizersin :rolleyes:
Senin için yapayım da kızılı kızıla kırdırırsak, şanks lobisi water7'a çevirmesin bizi.
Bir filmde mi, flashback'te mi hatırlamıyorum, Toei bile aynı hatayı yapmıştı zaten. :ehe:
Animede zibilyon tane yau. Shanks'ın kolu filan var. Zaten crocun sol eline bak kancayı çıkarttım ben :d

Dediği gibi remeke;
Bu tekrar yapım işte, alabasta remake var ya. Orda yapıyorlar, dijitalde hallediyorlar sonra.

Bu tekrar yapım işte, alabasta remake var ya. Orda yapıyorlar, dijitalde hallediyorlar sonra.
:ehe:

Senin için yapayım da kızılı kızıla kırdırırsak, şanks lobisi water7'a çevirmesin bizi.

Animede zibilyon tane yau. Shanks'ın kolu filan var. Zaten crocun sol eline bak kancayı çıkarttım ben :d

Dediği gibi remeke;
Animede Zoro'nun kage bunshin yaptığı bile olmuştu. :ehe: Demek istediğim şeydi, onlar kaç kişi hata yapıyorlarsa, bu hiçbir şey yani. :D

Mihawk Şenksi hoşaf eden adam, Tiç keza yine Şenksi çizen adam, Zoro da Tiç ile karşılaştığında arkasını dönüp giden adam, o zaman Zoro çoktan Mihawk seviyesinde demektir bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık