Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Az önceki konuşmalardan fark ettimde aslında dövüş sonucundan ziyade nasıl dövüşüldüğü gibi çok daha önemli bir sorunun cevabı yok elimizde, bizim tayfa dışında en azından.
Sitenin bu konuda nasıl düşündüğünü öğrenmek için bir konu açma niyetim var ama dur bakalım.

Bu vivre kart zımbırtıları tam benim düşüncelerime paralel çıkıyor he. Bence seri sonları yaklaşmışken Oda kıyak yapıp bu bilgilerin açıklanmasına izin verdi, yani gerçekten kontrol ediyor diyip bi meşruluk vermeye çalışayım bari bu bilgilere :oleyo:

Databookta geçen bilgi değil. Sizin kafanızdaki bir adamın yorumu. Kartta Mihawk ve Shanks için rivals(rakip) diyor. Acımasızca/ölümüne düellolar yaptılar diyor.(Nasıl antrenmansa artık.) Ayrıca Mihawk, "rakibi" Shanks'ı geçecek kılıç ustası bekliyor diyor. Bir de Mihawk, isimde ve gerçekte en güçlüsü diye ekliyor.

Kesin antrenman yapmışlardır.
Bunu seviye konusuna yazmıyorum farklı birşey.Dikkatimi cezbetti rakip diyince düşündüm.Sanki burada bir detay var.

Toplantıda lordlar tanıtılırken rakipsiz kılıç ustası deniyor Mihawk için.Üzerine basıla basıla neden rakipsiz densin ? Shanks rakibi değil miydi bu adamın.Buradaki ince detay bana göre tek kollu olduktan sonra Shanks'in bir kılıç ustası olarak rakip olmaktan çıkmasıdır.Adam artık onu tam olarak bir kılıç ustası olarak görmediği için tek kollu adamla dövüşmem diyor.Shanks düelloyu kastediyor çünkü.Mihawk artık o iş geçti gibisinden bir cevap veriyor.Benim buradan anladığım ( bana göre ) ünvanın Mihawk'a gitmesi bu adamın rakipsiz kalması yüzündendir. :) Shanks rakip olmaktan çıkmıştır kısacası.Neden diye sormayın o apayrı bir tartışma konusu olur.

Bunu seviye konusuna yazmıyorum farklı birşey.Dikkatimi cezbetti rakip diyince düşündüm.Sanki burada bir detay var.

Toplantıda lordlar tanıtılırken rakipsiz kılıç ustası deniyor Mihawk için.Üzerine basıla basıla neden rakipsiz densin ? Shanks rakibi değil miydi bu adamın.Buradaki ince detay bana göre tek kollu olduktan sonra Shanks'in bir kılıç ustası olarak rakip olmaktan çıkmasıdır.Adam artık onu tam olarak bir kılıç ustası olarak görmediği için tek kollu adamla dövüşmem diyor.Shanks düelloyu kastediyor çünkü.Mihawk artık o iş geçti gibisinden bir cevap veriyor.Benim buradan anladığım ( bana göre ) ünvanın Mihawk'a gitmesi bu adamın rakipsiz kalması yüzündendir. :) Shanks rakip olmaktan çıkmıştır kısacası.Neden diye sormayın o apayrı bir tartışma konusu olur.
Bence unvanından dolayı öyle yazılmıştır. Biraz da gazlıyor işte. Tek rakibi Shanks olan kılıç ustası yazacak hali yok ya. :)
Shanks'ı bence de artık rakip olarak görmüyor ama sanırım düelloları sonuçsuz kaldığı için kartta hala rakip olarak bahsediyor.

Bence unvanından dolayı öyle yazılmıştır. Biraz da gazlıyor işte. Tek rakibi Shanks olan kılıç ustası yazacak hali yok ya. :)
Shanks'ı bence de artık rakip olarak görmüyor ama sanırım düelloları sonuçsuz kaldığı için kartta hala rakip olarak bahsediyor.
Kartta rakip olarak bahsedebilir zamanını tam olarak vermediyse bir zamanlar rakiptiler şeklinde olabilir.Hala bu adamlar birbirine rakipse Shanks'i geçecek adam beklemesi mantıklı değil.Ya Shanks düello atmaya çalışır tekrar yada kendisi.Ama poster için gidiyor artık.

Hala bu adamlar kılıç ustası olarak rakiplerse ve ünvan Mihawk'taysa ortada net olarak sonuçlanmış birşey vardır Shanks düelloda yenilmiştir.Böyle olduğunu sanmıyorum bence o düellolar kıran kırana geçti ama bir kazanan çıkmadı.Neyse bakalım göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık