Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O misyon zaten bitmedi.Adam hala gösteriliyor.Ve normal bir suçlu gibi bağlanmamış hapishanede.Ace bile sadece kolundan zincirliydi.Doffy yere yatırılmış gövdesinden zincirlenmiş her açıdan eşeği sağlam kazığa bağlamışlar.Adam çok tehlikeli görülüyor çünkü o vaziyette dahi kaçabilmesinden korkuyorlar.Uçuyor sonuçta Shiki gibi.

Şu suikast ve hazine olayından dolayı daha çok gösterip duracak misyonu henüz bitmedi.
Bunlar olurken aktif olarak yer alacak mı emin değilim. Kaçsa/kaçırılsa şaşırmam. Kaçamasa da dönüp ulan ya demem. Zaten kendi ağzıyla beni ekarte ederek bir kaos başlattınız dedi. Cidden bir kaosa doğru gidiyoruz. Kaido o kadar zaman planladığı savaşı Big Mom ile harcar mı? Sanmıyorum. E ittifak mevzusu dönerse hükümetin etekleri tutuşabilir. Kapıların bir tanesi ışığa çıkıyor galiba o da bizim Lütfü.

Anlamadım? Hala lafımın arkasindayim. Karşıt bir durum da yok hayırdır? Ne oldu da kaçırdım?
Yani atakları Chopper, jimbei gibi alt sınıflar tarafından karşılanan BM, sana göre hala bunların kaptanı Luffy'e tek atan Kaido'yu çatır çutur yer. Yani zeus'u Nami gibi alt sınıfında alt sınıfı savaş gücü olan birisine kaptıran BM, kaido'nun ölemiyorum geyiğini bitirecek.

O zaman o senin görüşün deyip, BM adaya gelirse kaido ile karşılaşmasını bekleyelim, tabii King ve Queen'e takılmazsa.

Bm arcı zamanında en az 10 kişi 2 Amiral'e tüm Bm korsanlarını aldırıyodu orta zorlukla. Olurmu öyle şey diyince az linç yemedim bende keşke saklasaydım o yorumları.
Yalnız BM korsanlarından kasıtta BM dahil değilse, 2 amiral gayette alabilir bana göre. BM dahilse 3 amiral lazım kesin sonuç için, 2 yetmez. Oda'nın Smoothie'yi çizecek zamanı olmamış, ama sbsde o da güçlü gibi bir açıklama yapmıştı. Yani 1 amiral kaç komutanla uğraşacakki o ara yorum indirirler diğerini de BM indirir heralde o kadar eşek değildir.

her saldırı öncesi kılıcı çekti reyiz.Silaha yedirilmiş 3.meyve olacak sanırım onun kisi.1.köpek,2.fil 3 de bu yer çekimi.
Fuji’nin kılıcı fazlasıyla göze batıyor kılıçsız yer çekimi uyguladığı sahnesi yok adamın. Şahsen ben kesin gözüyle bakıyorum meyvenin kılıca monte edildiğine. Zaten vegapunk ile bağlantıları var anlaşılan.

Yani atakları Chopper, jimbei gibi alt sınıflar tarafından karşılanan BM, sana göre hala bunların kaptanı Luffy'e tek atan Kaido'yu çatır çutur yer. Yani zeus'u Nami gibi alt sınıfında alt sınıfı savaş gücü olan birisine kaptıran BM, kaido'nun ölemiyorum geyiğini bitirecek.

O zaman o senin görüşün deyip, BM adaya gelirse kaido ile karşılaşmasını bekleyelim, tabii King ve Queen'e takılmazsa.
Ben hiç bir zaman birebir vs de Big Mom yener demedim. Komutanlar artı Big Momi Kaido hiç bir şekilde alamaz dedim. Bahsettigin anlık atakları ileride görürüz Kaido`da da. Sırf sahne için çizilmiş şeylerle kıyaslama, amiral ve Wbnin de bu tur ataklar aldığı var ne diyelim, Jimbei Bma tek attı, Croco Akainuyu ezdi mi diyelim? Sen Kaido`nun bütün yonko tayfasına kaptan dahil denk olduğunu düşünüyorsun galiba, kurduğun denge iyiymiş, iyi tartışmalar.

WB ve Kaido'nun ünvanları çarpışmıyor. Biri insanların için de en güçlüsü diğer ise varlık ve canlıların. Yani bir nevi bu varlık olayına İnsanlar dahil edilmemiş.

Yani ileride ''En güçlü Dev'' tarzında ünvanlar da görebiliriz. Bu da mesela bir alanda o kişiyi en güçlü yapar. Wb insanların içinde en güçlü idi. Fakat dünyada farklı yaratık ve canlılar var. Kaido onların içinde en güçlüsü.

Yalnız BM korsanlarından kasıtta BM dahil değilse, 2 amiral gayette alabilir bana göre. BM dahilse 3 amiral lazım kesin sonuç için, 2 yetmez. Oda'nın Smoothie'yi çizecek zamanı olmamış, ama sbsde o da güçlü gibi bir açıklama yapmıştı. Yani 1 amiral kaç komutanla uğraşacakki o ara yorum indirirler diğerini de BM indirir heralde o kadar eşek değildir.
BM kendisi de dahil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık