Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Etli? Güzelini nerde yapıyorlar ki :S
Grand line da bir yer var bro orada çok güzel yapıyorlar :D
Luffy ile empati kuruyorsun, bu da bir şeydir. :D
Adım başı çiköfteci, ucuz da, etsiz ama olsun. Abuk veya über bir şey canınızı çektirmiyorum, nickimi seviyorum, Luffy'i de.
,
Şaka yaptım be :D Çiköfte severim ama çok güzel marul,limon, nar ekşisi ve lavaş off :D

@Tilqi_Gin muhabbeti çıkaran belli, besleyen belli. Güçlü değil o bi kerem, en iyi, bakın Viz böyle çevirmiş diyen belli. Neyse her şey yolunda giderse bu bölüm resmi çeviri resmi çeviri diye yapılan bütün konuşmalar gerisingeri tersine dönecek, gene Shanks tam kılıç ustası değil daha Oda bile nasıl dövüşeceğini düşünmemiş argümanlarına falan yüklenilecek:oleyo: .

Senin aracılığınla şununla ilgili bir bilgi vereyim, böyle bir şey yok. Zamanında çıkan o haberle ilgili yapılan yanlış çeviriden dolayı forumda böyle bir mit yayılmış. Oda Shanks ilk gözüktüğü dönemde nasıl dövüşeceğini düşünmemiş/tasarlamamış. Hala geçerli olan bir şey değil bu.

Tilqi_Gin dedi ki:
Bu muhabbeti çıkaran belli, besleyen belli. Güçlü değil o bi kerem, en iyi, bakın Viz böyle çevirmiş diyen belli. Neyse her şey yolunda giderse bu bölüm resmi çeviri resmi çeviri diye yapılan bütün konuşmalar gerisingeri tersine dönecek, gene Shanks tam kılıç ustası değil daha Oda bile nasıl dövüşeceğini düşünmemiş argümanlarına falan yüklenilecek:oleyo: .

Şununla ilgili bir bilgi vereyim böyle bir şey yok. Zamanında çıkan o haberle ilgili yapılan yanlış çeviriden dolayı forumda böyle bir mit yayılmış. Oda Shanks ilk gözüktüğü dönemde nasıl dövüşeceğini düşünmemiş/tasarlamamış. Hala geçerli olan bir şey değil bu.
Öyle. Çok doğal bir şey. Shanks dövüşene kadar seri bitecek zaten, niye aklını bununla yorsun. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık