Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani Moria için diyorsun ki rahat 4. veya 5. komutan edebilecek çapta diye adamın karşısına gelen komutan sayısı 2 ve bunlar 2. ve 6. tümen komutanı. Yani sen bile küçümsüyorsun bence 4. veya 5. diyerek. Ben Moria'yı sevmem ama herkes karakterleri Luffy'nin karşısında olduğu kadar değerlendiriyor. Neyse bakalım bence Moria bunlara katılmayacak ve ufak çaplı bir savaş olacak. Eğer bu savaşın 2v1 olduğuna dair bir duyum alırsak ortalık karışır.
Bu yazdıklarından bize ekmek çıkar da sana hmm.. pek sanmıyorum.Croco'nun bahtı kara biliyorsun ağzıyla kuş tutsa Alabasta bölümlerini unutturamaz foruma. :(

Bu yazdıklarından bize ekmek çıkar da sana hmm.. pek sanmıyorum.Croco'nun bahtı kara biliyorsun ağzıyla kuş tutsa Alabasta bölümlerini unutturamaz foruma. :(
Ne alakası var la ne mantıkla konuşuyon sen Marineford'dan sonra Alabasta diye? 2 yıl sonra Croc'u ne yapıyor olarak ve ne seviyede görürsek adamın gerçek seviyesi odur. Bu bu kadar net bir şey. Geçmişte WB'ye ulaşmış adam siz Mihawk'ı WB'ye 200 M uzakttan slash attı diye övün. Hadi bakim...

Ne alakası var la ne mantıkla konuşuyon sen Marineford'dan sonra Alabasta diye? 2 yıl sonra Croc'u ne yapıyor olarak ve ne seviyede görürsek adamın gerçek seviyesi odur. Bu bu kadar net bir şey. Geçmişte WB'ye ulaşmış adam siz Mihawk'ı WB'ye 200 M uzakttan slash attı diye övün. Hadi bakim...
İşte ilk cümleyi kabul ettirebileceğini pek sanmadığım için bunları diyorum zaten anlamadın beni Croco yermek için konuşmadım.Doğrudan güçlü bir adam indirdiğini göstermezse Urouge gibi forumdan kimsenin o dediğin gerçek seviyeyi kabul edeceğini sanmıyorum.Bu sefer de Croco aralarındaki çürük elma derler o bakımdan konuştum bahtı kara diye. :S

İşte ilk cümleyi kabul ettirebileceğini pek sanmadığım için bunları diyorum zaten anlamadın beni Croco yermek için konuşmadım.Doğrudan güçlü bir adam indirdiğini göstermezse Urouge gibi forumdan kimsenin o dediğin gerçek seviyeyi kabul edeceğini sanmıyorum.Bu sefer de Croco aralarındaki çürük elma derler o bakımdan konuştum bahtı kara diye. :S
Böyle düşünenler kendisi için böyle düşünürler. Mangaka karakterin gücünü bize gösterir sen rahat ol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık