Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fuji'ye vasıfsız deyip saydıranların Tom ve Jerry'deki Tom'dan öteye gidemeyen Big Mom'a, ayyaş Kaido'ya bir kulp takmaması enteresan. Demek her şey Luffy'e tek atıp atmamakta bitiyormuş. :artiz:
G3 ile Fuji'i uçurdu diyenler ejder formunda Kaido'nun patates çuvalı gibi şehrin ortasına düşmesine ses çıkaramıyor , çünkü Kaido tek attı. Fujitora moko ile güzel uçursa da adam ılıman biri olduğundan bu hale geldi malesef.

Hayır, arada fark var demektir. Zoro keyfi yere saygı duymuyor Luffy'ye. H.hakisini görünce "Kaptanımdan beklediğim budur. Daha azı olsaydı ofsayt olurdu." diye boşuna söylemiyor. Olay güçle alakalı tamamen. :/

Dahası hiçbir karakter kaptanından zayıf diye eziklenmedi bugüne kadar. :D Normal bir şey zaten bu.
Kaptanım senin gibilerle uğraşmaz; çünkü uğraşamaz demek istedi orda Zoro. Çünkü Lütfü'nün birileriyle uğraşması öyle kolay bir iş değil; biliyorsun. Öncelikle yanına Nami lazım. Sonra ne olur ne olmaz ihtimaline karşın kendisini taşıyacak biri lazım. Law lazım, şans lazım, gölge lazım, bi' damacana su lazım, gaz lazım. Anti olursa tadından yenmez. Rakibi kendini fırlatırsa efsane olur. Yine her ihtimale karşı Jinbe yakınlarda olsa güzel olur falan :fool: Ulan bu kadar şey bir araya geleceğine ben "kaptanım seninle uğraşmaz" deyip geçeyim demiş Zoro reyis :hhh::rolleyes:

Kaptanım senin gibilerle uğraşmaz; çünkü uğraşamaz demek istedi orda Zoro. Çünkü Lütfü'nün birileriyle uğraşması öyle kolay bir iş değil; biliyorsun. Öncelikle yanına Nami lazım. Sonra ne olur ne olmaz ihtimaline karşın kendisini taşıyacak biri lazım. Law lazım, şans lazım, gölge lazım, bi' damacana su lazım, gaz lazım. Anti olursa tadından yenmez. Rakibi kendini fırlatırsa efsane olur. Yine her ihtimale karşı Jinbe yakınlarda olsa güzel olur falan :fool: Ulan bu kadar şey bir araya geleceğine ben "kaptanım seninle uğraşmaz" deyip geçeyim demiş Zoro reyis :hhh::rolleyes:
Kaido ile de uğraşamıyor kaptanı napıcak acaba kendileri : )

Güldürdün. :/ Yalnız komikliklerle falan hedef saptırıp gerçeklerden sıyrılamazsın bozuk telefonlu seni. :S

Son düzenleme:
Yine olaya objektif biraz da subjektif bakmışsın üstadım hehehehehe

Minator reyizde iyi zopalamis zamanında Luffy'i. Saldırıda Kaido'nun saldırısına baya benziyor :)Zoanlarin sopa saldırısı baya etkili olmuş Luffy 'e.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık