Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok o öyle değildi yok o öyle olmasaydı böyleydi. Seride Luffy kadar kendiyle çelişen bir karakter olmadığı için fanlarının da bu kör düğümde kaybolmalarını normal karşılıyorum. Her şeye bir sebep uyduracağız diye çakralar duman alıyor :ehe:
Dediklerim arasında mangada olmayan yer varsa söyle. Jinbei'nin Luffy için ölmeye göze alması ve Luffy hakkındaki sözleri bile yeterli. Aynı Jinbei'nin Ace tanımasına ve onunla arkadaşlık yapmasına rağmen Ace'te bu ışığı görememesi başka türlü izah edilemez.:D

Ben de sana diyorum ki manga da göründü mü hiç ? Ben görmedim herhangi bir çoluk çocuk öldürdüğünü Dof çok yanlış düşünülüyor bence öyle bir geçmişi olan adam durduk yere çoluk çocuk öldürmez hele Kaidou gibi yoldan geçerken asla öldürmez ki arenada ki savaşçılarına bile diyordu benimle dövüşmeye emin misiniz? Sizi uyarıyorum diye... Öyle olmasa teller geçer milleti ..
Mangada kuş kafesini kullandığı başka görünmedi ama kullandığı kesin. İlk yaptığında tayfası tekniğe şaşırmıyor, dof ise ne kadar zaman sonra kafesin nereye geldiğini falan biliyor. Daha önce böyle bir adayı komple yok etmiş muhtemelen.

Etmemiş olsa bile Dressrosa'da niyeti başarılı olsa adadaki çocuk, yaşlı, kadın herkes ölmüş olacaktı. Aman çocukları öldürmeyeyim gibi bir gayreti yok yani.

En karaktersiz adamının b*ktan sesine güldüler diye insanları öldüren, suçsuz yere kardeşini ve babasını öldüren, yine aynı şekilde suçsuz yere Bellamy'i öldürmeye çalışan, en güvendiği adamlarına benim için olun diyen adamdan da empati yapmasını beklemeyin yani. Bu adamı sevecekseniz, iyilik meleği olduğu için değil, kötü biri olduğu için sevin.

Yahu Selim o sahneye bir baksana Croc Dof'a ne güzel kapak yapıyor. :D
Croco hapiste akli dengesini kaybetmiş, işkenceler fazla gelmiş. Wb'nin kafası için hapisten çıktı. :D

Kaç arc geçti çekemiyorlar ya Wanoda da gene çıkacak Dof kesin yani bizimkilerle dalga geçer siz kimsiz diye :D:D

O nw e gelene kadar seri bitecek :D
Kurtarırsa belki Law'ı kurtarır, meyvesi boşa gitmesin diye. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık