Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ah bu Lufy ve Mihawk fanları, hemen gündem değiştiriyor. Sanki konu Dofy? Gidin tek yiyen Lufy ve vampirin Kaido dengi nasıl olduğunu tartışın.:D

Dof dediğin hangi sahne ? Luffy'nin ayaklarını Dof'un suratına geçirdiği mi ? O sahneyi kastediyorsan aynı şey değil yalnız.Dof orda Luffy'i zaten bekliyordu.Öyle hazırlıksız yakalanma durumu yok.Direk 1v1 atıyorlar.Aka'nın durumunda ise Aka WB'yi beklemiyor.Direk başka yere konsantre olmuşken WB arkasında beliriyor.Dof ise başka yere konsantre değildi.O yüzden Aka'nın haki kullanamamış olma ihtimali yüksek.

WB'nin durumunun konuyla alakası ne Allah aşkına ? WB'de hazırlıksız yakalandı bunu inkar etmiyorum da burda Aka-WB güç kıyasını tartışmıyoruz ki ? Aka-G4 Luffy tartışıyoruz.
Adam savaşmak için savaş alanına iniyor ve ''Ya ben o taraftan birisi beklemiyordum'' mu diyecek. Akainu'nun Dof'tan daha fazla konsantre olması lazım. O yüzden Aka'nınki basit bir hazırlıksız yakalanma değil, haki zayıflığıdır bana göre. Sonuç olarak ya Dof gözlem > Aka gözlem oluyor ya da Akainu haki kullanmış oluyor.

İkinci paragrafı şurdaki mesajına göre yazmıştım:
''Mesela burda Aka'yı düşün.Kaido karşısında olduğu için haki savunması yapacaktır.Hem de Kaido WB'den daha az güç kullanıyor.Kısacası bu sefer tam tersi olucak ve Aka daha iyi bir savunmayla daha güçsüz bir saldırıya cevap vermiş olucaktı.O zaman ne olurdu sence ? WB'ye reaksiyon gösterip kafasının bir kısmını götüren adam şu dediğim artı durumla Kaido'yu inim inim inletirdi bence.Yani yonko deseniz de amirale tam güç dalmamak onun için fazla sıkıntı olur.O yüzden bu bölüm aslında yonko=2 amiral denklemini değil amiral ve yonkoların diğer seviyelerden cidden farklı olduğunu gösteriyor.''

Sen geldin Dof övdün lan klshdfaklhasdf değeri daha çok anlaşılıyor diye
Zekası yeter lan, Kaido gibi dengesizi yıllarca idare etmiş. Arkasından kim bilir ne işler çevirmiş. 500 zoandan hala bir şey çıkacak diyorum. Dofy boşa çalışmaz. Hem şu seviyede gücü görünce planlı gitmesi ölümsüzlük falan mantıklı ilerlemesi adamın kimseden korkmadığını gösterir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık