Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:sapkali: Taşa geçer bu sözler, taşa!

Not: Yazım kurallarına biraz daha dikkat etmiş olsan daha akıcı ve etkileyici olurdu.
Sağ ol dostum Uzun uzun yazarken oluyor öyle. Kusura bakmayın artık:sapkali:
Ben güldüm sadece. Taştan öte bir şey mi oluyorum bu durumda? :/
Neye güldün? Alıntılayıp gülseydin keşke, Beraber gülerdik. Yoksa doğruları anlayınca; Vay bee gülümsemesi mi bu?
Ben son cümleye baktım ve o de ayrı mı yazılır yea dedim sadece. Hani yazılacaksa imladan geçsin öyle yazalım taşa maşa.
Twei ciğim ne oldu ya? Belki edebiyatım kötü. Belki uzun uzun yazarken yanlış yazmışım. Sen neye kızdın da böyle de da yapmama kafayı taktın :)

Derdim tabi mantığını anlattım işin. Neden ayrılıyormuş ki? Luffy, Zoro'nun hayalini duyunca; vaay Demek Dünyanın en güçlü kılıç ustası he, Korsanlar Kralına da bu yakışırdı diyor. Yani çok ayrılacağa benzemiyor bence.

Ben Luffy'nin kaptanlığına bir şey demiyorum. Hatta Luffy'i de çok severim. Benim dediğim şey farklı. Zoro olmasa itibarı çok zedelenecekti bizim çocuğun. Luffy nasıl alıyor en güçlüyü? Ben kıçınıııı tekmeleyeceğim diyor değil mi? Zoro ne diyecek? Yaaa hep sen alıyorsun biraz da bana verrr mi diyecek? Adam kendine düşeni alıyor. Lucci olayında ne olmuş ki? Franky'nin dediği lafı mı diyorsun? Doğru diyor, Lucci oradan çıksa çoğunu alırdı tayfanın. Ama bu Zoro'yu da alacağı anlamına gelmez. Bir de Usopp'un yardıma gidelim muhabbeti var. Orada da 5 tane Koramiral ile bir sürü denizci geliyor, Zoro da diyor ki; Şimdi gidersek ayrı düşebiliriz o zaman bizi paket ederler. Tam tersi adam kaptanına güveniyor orada. Şimdi buradan Lucci çıkarsa Zoro da dahil herkesi pataklar diye bir şey çıkarmak saçma.

Buyur.

Geçen arc yemek yemedi de gördük ne olduğunu. Adam iskelete döndü baygın baygın yatıyordu.

Zoro orada kendini düşünüp korkaklık yapıyor öyle mi? Yani haksız öyle mi? O zaman sen ya Yonkouları küçümsüyorsun yada Luffy çoktan KK oldu. Adam diyor ki; zaten birine bulaştık, bir de diğeri peşimizden gelecek o zaman ne yapacağız? Haksız mı yani? Kutsal ejder olayını gördük bak neler oldu ve gelen de bir Amiraldi sadece. Kiado'ya vurdu evet haklısın ama tek atmadı ise sıkıntı. Sen galiba tek attığını falan düşünüyorsun.

Tamam işte sende aynısını diyorsun bende. Adam Zoro ile Luffy den etkileniyor diyorsun, ee daha ne o zaman?

Bazen tayfan için, arkadaşların için, sana güvenenler için sözlerini yutman gerekir. Ben onu kendine kılıç ustası diyen hiç kimseye yenilmeyeceğim diye hatırlıyorum ama çok da önemli değil. Sonuçta adam söz verip bir şeyler deniyor işte.

Zoro ne zaman içki yüzünden zaaf gösterdi? Ve adam öldürdüğü yerde ne gibi bir zaaf ve zarar var? Ve hatırlatayım, Zoro tam idam edilirken, yargıcı kesip ifşa oldu. Ne yapsaydı ölse miydi?
Diğerlerine cevap vermeyeceğim, çok geç oldu bugün.

Attığın sayfanın önüne arkasına baktın mı hiç? Bu konuşma neden geçiyor ya da Luffy orda neden ''yemeksiz'' duramam falan diyor? Ya da öncesindeki küçük kızı, Helmepp'yu falan... :(

Diğerlerine cevap vermeyeceğim, çok geç oldu bugün.

Attığın sayfanın önüne arkasına baktın mı hiç? Bu konuşma neden geçiyor ya da Luffy orda neden ''yemeksiz'' duramam falan diyor? Ya da öncesindeki küçük kızı, Helmepp'yu falan... :(
Konuşmanın önü arkası falan yok ki. Yani oraya iniyor sonra da muhabbet açıyor işte. O anda da bu muhabbet geçiyor. Neyse güzel atıştık iyi stres attık :D

Twei ciğim ne oldu ya? Belki edebiyatım kötü. Belki uzun uzun yazarken yanlış yazmışım. Sen neye kızdın da böyle de da yapmama kafayı taktın :)
Çok kızdım çıldırdım, hem de olumadığım yazıya xD Geyik geyik diye zevkle yazıp geyik yapınca da hemen kızdın mı alındın mı demek sana yakışmıyor ya ahaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık