Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Historia Spoiler geldi. Senin eleman kış adası soğuk olur diye suiti giyiyormuş. Sanji'nin ki özelmiş, babannnesi tasarlamış, tümüyle pamuk.
Allah Allah ben bulamadım spoileri.
Reis link varsa atar mısın.
Beni mi yiyon yohsam:artiz:

Eğer dediğin şaka değil de gerçek çıkarsa düşüncem tutmuş olacak. Çünkü Oda’nın suit ile sanji’nin tarzını bozmayacağını düşünüyorum.

Allah Allah ben bulamadım spoileri.
Reis link varsa atar mısın.
Beni mi yiyon yohsam:artiz:

Eğer dediğin şaka değil de gerçek çıkarsa düşüncem tutmuş olacak. Çünkü Oda’nın suit ile sanji’nin tarzını bozmayacağını düşünüyorum.
Manyak. Trollüyor seni. :D

Müthiş atmışsın gerçekten. :oleyo2: @RocheFelix gel yiğidim gel.
Hee. Luffy'nin K. Haki'yi geliştirmesi gibi yani. Belki Sanji'yi okama hâlinde görmemek için onu bayıltmak üzere açar. Heyt. Aramızda kalsın Sanji okama olduğu için deney işlememiş üzerinde. Suit insanın içindeki gerçek benliği ortaya çıkardığı için alevli bir okama görebiliriz. Zoro da tam o sırada H. Haki açar. Mis.

Tayfadaki herkes Luffy’e çok şey borçlu. Zira Luffy olmasaydı muhtemelen hepsi ölmüştü veya başka bir şey.

Luffy her daim tayfasına ihtiyacı var ve var olmaya da devam edecek. Ancak tayfadaki herkesin kendi amaçları dışında ortak bir amaç edinmesi ve bunun da Luffy’nin Korsanlar Kralı olabilmesi; tayfanın Luffy’e duyduğu vefayla ilgili.

@Historia Lan ciddiye alma diye absürt yerler de ekledim. :D Sıcak tutan suit iyiymiş ama. Kış mı geldi. Diable Jamble sadece ayağınızı ısıtmaya mı yetiyor. Germa suit, hemen arayana 5 tanesi 99 Tl. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık