Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vol45.
Okuyucu: Bütün şeytan meyvelerinin üzerinde kıvrımlar var mı ?
Oda: Evet var, bunlar meyveleri ayırt etmekte kullanılıyor, Bazen Sanji de bir şeytan meyvesi mi diye merak ediyorum.
Ben bunları unutmuşum bak. İyi ki hatırlattın. Gerçi Sanji tam olarak şeytan meyvesi olarak çıkmaz bence. Onu ben Vegapunk'tan beklerim. Judge yarım yamalak yapmıştır o işi .

Her zaman demişimdir, Sanji'nin suit almasıyla Zoro'nun kılıç değiştirmesi arasındaki fark isimler ve aletler.
Nasıl yahu? O zaman eline kılıç alsaydı? Öyle olmuyor işte o işler. Suit havadan kucağına düştü. Kılıç ustası olmak ise yılların antremanını, alın terini gerektirir. Tabi mangaka güç vermek istemiş, böyle vermiş diyebilirsin. O dar pencereden haklı görünürsün belki de...

Nasıl yahu? O zaman eline kılıç alsaydı? Öyle olmuyor işte o işler. Suit havadan kucağına düştü. Kılıç ustası olmak ise yılların antremanını, alın terini gerektirir. Tabi mangaka güç vermek istemiş, böyle vermiş diyebilirsin. O dar pencereden haklı görünürsün belki de...
Yahu Zoro'da üç tane isimli kılıç var. Hangisini kendi emeğiyle almış. Oda vermiş işte. Zoro'ya kılıç veren Oda, Sanji'ye de suit vermiş. Neden bu kadar zorunuza gidiyor bu durum? Olayın özeti bu yani. Siz ister kabul edin, ister etmeyin.

Yahu Zoro'da üç tane isimli kılıç var. Hangisini kendi emeğiyle almış. Oda vermiş işte. Zoro'ya kılıç veren Oda, Sanji'ye de suit vermiş. Neden bu kadar zorunuza gidiyor bu durum? Olayın özeti bu yani. Siz ister kabul edin, ister etmeyin.
Sen Oda bunun temelini yıllar önceden attı diyormuşsun, onu sonradan gördüm. 800'lü bölümlerde Sanji'nin kucağına düşen bir power up bu. Önceden temeli yok. Oda'nın kendi kafasında çok önceden bunu düşündüğüne dair bir kanıt zaten yok. Kıvırcık kaş olayı da alakasız. Sonradan ailesini Sanji'ye göre çizmiş. Mangada 800 bölümde esamesi geçmeyen birşey bu gen muhabbeti. İnsanlar IM konusunda o yüzden sitem etti hatırlarsan. Nereden çıktı şimdi bu diye. Onun gibi damdan düşme bir durum bu da. Zoruma giden bir durum yok. Keşke meyve yeseydi. Daha hoşuma giderdi. İngilizcede cheesy diye bir laf var. Çok cheesy bir power up oldu bu. Anlatabiliyor muyum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık