Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yorumluyorum işte dediklerini :D Ya Alpamis tamam öyle olsun ne diyeyim, anlamıyorsan sen öyle düşün yapacak bir şey yok. Yani Nami değil sadece serinin başından, güncele kadar adam DAYANIKLI olduğuna vurgu yağdı o da yeter bana. He hala Nami'nin cümlesi de onlardan biri benim için çünkü kabak gibi ortada her şey :D
Ben sana zaten açıklayıp söylüyorum. Sen yorumlanıyorsın ki. Benim dediğim şeyi saptiriyorsun. Ben sana sert bakıyor mu diyorum...

Aramız da ki en dayanıklı demek ne demek ya?
:(

Artı adam kalkar da çalışır da işte ne kadar dayanıklı olduğunu görün herif kalkıp bir de antrenman yapıyor, Bunu yapan adam dayanıklı adamdır
Sana dedim, Luffy iyileşmeden kalkıyor mu? Kaldı ki Zoro kalkıp geziniyor kendine yükleniyor demişim sence farkında değil miyim dayanıklılığının. Laf çevirme diyorsun kendin tekrardan tekrar koşuyorsun.

Ve bu abimiz kalkamayacak hale gelince şaşıran Nami?
Az önce dedim, alabileceğinden fazla acı alınca kalkamaması şaftının kayması normal.

Evet aramız da ki en dayanıklı kişidir halbuki o diyor. Ama bir dk ya offf hep unutuyorm Zoro'ya denilen şeyler yoruma açıktı değil mi? Ve Zoro tayfada ki en güçsüz adamdı ona böyle bir şey dersen tabi ki kabul görmez. Orada Usopp'a falan dese anlardım ama işte Nami'nin hatası kızımız gaflete düşmüş.
boş kinaye. Tekrar diyorum bunu anlaman zor değil halbuki ama demogojik takılayım diyorsan bilemem. Zoro en güçsüz değil, Zoro dayanıklı, Nami endişelendiği ve normalde kendi rakibiyle kapıştıktan sonra iyileşmese bile uyanabildiği için ayağa kalkan Zoro'yu göremediği için diyor.

Abim size iyi uğraşlar ben cidden bundan sıkıldım. Umarım bi yere varırsınız bu arayışınızda. Sanki biz Zoro'yu itin götüne sokuyoruz da gelmiş burda kinaye yapıyorsun.

Evettt Zoro'cu kardeşlerim biz haksız çıktık birazdan atacağım sahneler de, aslında her şeyin Nami'nin sevdası olduğunu görüceğiz ve kadınların Zoro'ya hasta olduğu için övdüğünü, ve bakışlarını.

Evet bu resim de Nami burada olayları izliyor, şimdi nasıl etkilenmesin ve Arlong ne diyorrr Gözleri diyor, evet gözleri Arlong da etkilenmiş, dayanıklılık ile ne alakaaaaa.

Ve yine Nami'nin etkilenmesine aşık olmasına sebep bir sahne. Çok sert adammmm:utan:

İşte Nami burada da var. Şuna bakın hareketlere bak yiğidimizin kız nasıl etkilenmesin.

Evettt yine bir kadın Lola. Zombi erkek diyor onaaaa, ya ne kadar sert bir zombiiii:utan:

Şimdi doğruya doğru kim bu kadar sert ve bakışları güzel bir adamdan etkilenmez ki. Farkındaysanız attığım sahneler de Zoro'nun dayanıklılığı ile ilgili hiç bir şey yok varsa da karakterlerin sözüne mi inanacağız yani?

Bana diyor sonra kendi dalgaya vuruyor :D Yine uyduruk saptırmalar ve suni maduriyerler, sanki bi taraf haklı bi taraf illaki haksız olmak durumundaymış gibi. Taraf olmamıza da gerek yok halbuki ama fanlık bunun gerektirir.

Bana diyor sonra kendi dalgaya vuruyor :D Yine uyduruk saptırmalar ve suni maduriyerler, sanki bi taraf haklı bi taraf illaki haksız olmak durumundaymış gibi. Taraf olmamıza da gerek yok halbuki ama fanlık bunun gerektirir.
Yeşilim biçim biçim, ölürem ben yeşil için, alem bana düşmandırrrr yeşil sevdiğim için loy deleloy loy loyy:fool: Ee işte sizin gibi yapıyorum, valla çok rahat oluyormuş, dert yok tasa yok. Hem ne yaptım ki işte 4 tane resim atıp Zoro’nun dayanıklı değil de, bakışlarında falan kaynaklandığını kanıtladım hepsini sizin için yaptım. Hayır ciddi ciddi yazıp cevap alamayınca bende öyle olsun dedim:alkis:

Yeşilim biçim biçim, ölürem ben yeşil için, alem bana düşmandırrrr yeşil sevdiğim için loy deleloy loy loyy:fool: Ee işte sizin gibi yapıyorum, valla çok rahat oluyormuş, dert yok tasa yok. Hem ne yaptım ki işte 4 tane resim atıp Zoro’nun dayanıklı değil de, bakışlarında falan kaynaklandığını kanıtladım hepsini sizin için yaptım. Hayır ciddi ciddi yazıp cevap alamayınca bende öyle olsun dedim:alkis:
Arayışta olduğu ve cevap aradığını biliyordum zaten ;)

Luffy'nin dövüştükleri Katakuri,Doflamingo.
Zoro'nun dövüştükleri Pica,Monet.
Zoro o adamlarla da dövüşse ciddi bir yardım almazdı onuruyla yenilmeyi yeğlerdi.Kuma karşısında Sanji'nin araya girmesine bile izin vermiyor adam.Tam samuray ruhu kısacası.Samuraylar tek kişi olan rakipleriyle birebir yüzleşmek isterler araya adam girerek dövüşmezler.
Valla Ashuradan daha büyük bir yardım görmedim ben mangada.Brulee ile anca denk olur yani.
Ne yardımı diable neyse ashura da o.Adamın genlerinde varsa Zoro'nun da ruhunda varmış bu açığa çıkarıyor aynı şey diable da bir anda çıkmadı mı ?
Yalnız kimse yardımlı yendiği dövüşlerden sonra o rakibinden güçlü hale geldi demiyor. Dof mesela. Law'la beraber indirdikleri için dövüş bittiğinde Luffy>Dof diyememiştim. Bu mevzunun yaşandığı 2 dövüş var sadece. Dof ve Cracker. Onun dışındaki tüm dövüşlerinde kendi bileğinin gücüyle yenmiş ve rakiplerini aşmıştır.

Şu yardım mevzusu bilerek çok farklı yerlere çekilmeye başlandı iyice son zamanlarda.
Valla hiç öyle demiyorlar daha güçlü hale geldiğini iddaa ediyorlar basbaya.Kraker ayrı ondan zaten güçlüydü arkasına Kata indirdi yine yenerdi Luffy nami sadece biraz kolaylaştırıp süreden kazandırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık