Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sulandırmamın sebebi çok boş bi tartışma olması. Aga Luffy veya Zoro'nun dayanıklılığı eşit olsa biri diğerinden üstün olsa nolur olmasa nolur. Küçücük bir sahneden neyi çıkarmaya çalışıyoruz ben anlam veremiyorum.

Bi de şu tavrını hiç beğenmiyorum. Yok işine gelmeyince sulandır falan bu ne şimdi :S Ben ne ara taraf oldum da işime gelmedi. Neyse dilediğin gibi davranmakta özgürsün tabi.
Ama sulandırıyorsun ve aşırı derece de bir değil iki üç dalga geçiyorsun aynı konuda. Küçücük sahne dediğin manga da ana karakterin ağzından çıkan bir laf. Yerde yaralı uyuyan Zoro'nun bu kadar gürültü içinde hala baygın olduğu söyleniyor. Nami de halbuki en dayanıklımız odur diyor bu kadar basit aslında ama inemiyorsun bizim seviyelere maalesef :D

Gulenecek bir şey göremiyorum. Size olayın baya yoruma açık olduğundan bahsediyorum zaten.

Senin tek bir anlam için kullanılan kalıp deyimi kendince nasıl yorumladığını da iyi hatırlıyoruz Ferit.
Savunma olarak sunduğun sahnelerde geçen olayları bile kıvırmış dürmüşsün, yok zorlu görünmek için ayağını kesti de şöyle böyle oldu da falan demişsin, ben buna gülmeyip napayım ?

Hem bak bir sürü kişi geriliyor biz iki gülücük atak ne olacak ya :bilmem:

Hahaha sakin ol ya, sen bizimle aynı seviyeye düşme. One Piece'nin sırlarından bahset bize. Sen yaz, biz okuyalım. :good:
Ah be canım kardeşim bu laflara çok takılıyorsunuz. Nami'nin endişeliyken dediği bir laf. Ağır ağbi gibi takılan dayanıklı Zoro'yu öven bir laf çekip çıkarılmış. Bunun üzerine manyak çıkarımlar yapılmış sonra da benim buna seviyeli tartışma mı demem gerekiyordu :S Yavaş yavaş seni anlamaktan vazgeçmeye başlıyorum.

Ama sulandırıyorsun ve aşırı derece de bir değil iki üç dalga geçiyorsun aynı konuda. Küçücük sahne dediğin manga da ana karakterin ağzından çıkan bir laf. Yerde yaralı uyuyan Zoro'nun bu kadar gürültü içinde hala baygın olduğu söyleniyor. Nami de halbuki en dayanıklımız odur diyor bu kadar basit aslında ama inemiyorsun bizim seviyelere maalesef :D
Haklısın. Oda Nami'nın ağzından konuşarak gerçek dengeleri açık etmiş resmen.

Çok daha azını yiyip 2 arc kendini toparlayamaması var işte.Luffyi bayıltan acı Zoroyu komaya soktu diye boşa demiyoruz.
Ama bak şimdi Zoro'nun kendi acıları da var. Hatta arc içinde yüz kere arkadan bu adam hala nasıl ayakta duruyor canavar mı diyorlar Zoro için. Yani adam öyle yarasız beresiz dimdik dinlenmiş hiç yorulmamış halde Luffy'nin acısını almış gibi yazıyorsun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık