Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben gayet sakinim, bunun için kimse ile kavga edecek değilim merak etme, alt tarafı bir manga, sadece fikirlerimizi sunuyoruz ama buraya gelip de sadece dalga geçiliyor mantıklı bir açıklama sunulmuyor. Shanks olayını biliyorsun işte, şu shanks'in vivre card olayları falan.
Sakin ol şakaydı ya :S Neyse.

Yoo bilmiyom, link atarsan veya bilgilendirirsen?

Sakin ol şakaydı ya :S Neyse.

Yoo bilmiyom, link atarsan veya bilgilendirirsen?
Sıkıntı yok o zaman. Shanks'ın Luffy'nin köyüne geldiğinde yonkou olduğu ortaya çıktı. Yani Shanks tek kollu olduktan sonra güçlenip Yonkou oldu, Mihawk ile Yonkou olduktan sonra hiç düello atmadı diyerek, Mihawk ile Shanks'in attığı düelloları önemsizleştirmeye çalışanlara bir nevi bir darbe olmuş oldu bu bilgi. Hatta çok tartışıldı forumda görmen lazımdı.

Sıkıntı yok o zaman. Shanks'ın Luffy'nin köyüne geldiğinde yonkou olduğu ortaya çıktı. Yani Shanks tek kollu olduktan sonra güçlenip Yonkou oldu, Mihawk ile Yonkou olduktan sonra hiç düello atmadı diyerek, Mihawk ile Shanks'in attığı düelloları önemsizleştirmeye çalışanlara bir nevi bir darbe olmuş oldu bu bilgi. Hatta çok tartışıldı forumda görmen lazımdı.
Shanks'ın vivre card olayı deyince başka bişey mi dedim :D Databook un ismi vivre card tabi ya.

Bu databook konusunda diyeceklerimi dedim ya ben. Şimdi ne yazsam mantıksız konuşuyorsun, dalga geçiyorsun falan diyeceksin. Benim zamanında ufak da olsa databooktan dilim yandığı için şu an hiç ilgi duymuyorum. Umarım gelecekte başka kimsenin yanmaz.

Shanks'ın vivre card olayı deyince başka bişey mi dedim :D Databook un ismi vivre card tabi ya.

Bu databook konusunda diyeceklerimi dedim ya ben. Şimdi ne yazsam mantıksız konuşuyorsun, dalga geçiyorsun falan diyeceksin. Benim zamanında ufak da olsa databooktan dilim yandığı için şu an hiç ilgi duymuyorum. Umarım gelecekte başka kimsenin yanmaz.
Dalga geçiyorsun demem de, Sayı duyarım düşüncelerine ama görüyorsun konuya gelip yok im yok bilmem ne yazıyorlar. He yazabilirler en doğal hakları, alınıp ,üzüldüğümde yok. Sadece mantıklı bir şey yazmıyorlar, mantıklı bir şey yaz sonra dalga geç değil mi?

Meyvenin uyanışında kendileri doğrudan temas halinde olmadıkları halde saldırılarına Doflamingo ve Katakuri haki ekleyebiliyor. Bunu meyveyle aralarında görünmeyen bağ olduğu yönünde mi düşünülmeli(kısaca kendi meyveleri olduğu için) yoksa uzaktaki-bağımsız- cisme ya da varlığa haki eklemek mümkün diye mi yorumlanmalı?

Meyvenin uyanışında kendileri doğrudan temas halinde olmadıkları halde saldırılarına Doflamingo ve Katakuri haki ekleyebiliyor. Bunu meyveyle aralarında görünmeyen bağ olduğu yönünde mi düşünülmeli(kısaca kendi meyveleri olduğu için) yoksa uzaktaki-bağımsız- cisme ya da varlığa haki eklemek mümkün diye mi yorumlanmalı?
Bence oluşturdukları cisimler ile bedenleri bağlantılı.

Uu Sabo ve Zoro kapıştırılmış önceki sayfalarda. En sevdiğim. Boruyla yün gibi çırpar Zoro'yu ayık olun. :a: Zoro evvela Kinemon'un önünde secdeye yatsın da ondan sonra düşünürüz xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık