Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kim Luffy olarak düşündü ya onu :hoo: Luffy çok düşük bi ihtimal, bence yine konu Teach'di. Bu herifin potansiyel tehdidini gerçek anlamda bilen tek kişi Shanks ve bu da onun ellerinde can verme ihtimalini artırıyor :(
O bölüm Luffy diyen çoktu :/ Gerçi bayağı trolledik o bölüm hangisi gerçekten yazdı hangisi değil bilmiyorum tam olarak. Teach'in oluru da yüksek zaten bu arada. Gerçi Teach üzerinden bir diğer ajan olan Kuzan'ın tehlikede olduğunu söylemiştir belki de kim bilir?

İki yıl önceki One Piece , siz şu an Two Piece okuyorsunuz . Herşey değişti , değişecek ...

Mesela ben iki yıl önceki Teach ‘in Katakuri ‘i yeneceğini bile düşünüyorum.
Yenebilir.

Geleceği görsen de karanlığın çekim gücünden kaçamazsın diyip verir odunu.
Luffy'nin kafasına dikenli mochi vurdu da birşey olmadı deprem yemiş sonra halay çekmiş Teach mi yamulacak o saldırıya.Bir 11 saat dövüşüp alabilirdi bence Teach.

Anca Ace için çamur atılsın.Adam yenildiyse rakip çok aşırı güçlü olduğu için yenildi.:artiz: Sadece karanlık meyvesiyle bile amiral ederdi bence Teach.

O bölüm Luffy diyen çoktu :/ Gerçi bayağı trolledik o bölüm hangisi gerçekten yazdı hangisi değil bilmiyorum tam olarak. Teach'in oluru da yüksek zaten bu arada. Gerçi Teach üzerinden bir diğer ajan olan Kuzan'ın tehlikede olduğunu söylemiştir belki de kim bilir?
Kim trol kim gerçek iyice birbirine girdi zaten :D

Yenebilir.

Geleceği görsen de karanlığın çekim gücünden kaçamazsın diyip verir odunu.
Luffy'nin kafasına dikenli mochi vurdu da birşey olmadı deprem yemiş sonra halay çekmiş Teach mi yamulacak o saldırıya.Bir 11 saat dövüşüp alabilirdi bence Teach.

Anca Ace için çamur atılsın.Adam yenildiyse rakip çok aşırı güçlü olduğu için yenildi.:artiz: Sadece karanlık meyvesiyle bile amiraller ederdi bence Teach.
Etmezdi,ace yi çekip yumruk atmaya benzemez amirali üstüne çekmek,çekerse kendi ölümünü dahi getirebilir,düşünsene akainuyu çektiğini,bir magma yer zor toplanır ,amiraller de k.hakiyi çok iyi kullanıyor hemde,katanın Logia gibi savunmasından sonra daha iyi anlaşıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık