Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido ve linlin popolarını kaldırıp biraz hareket etse de onları da görebilsek keşke.
Shanks en azında kalkıp savaş durduruyor veya kaido’yu durdurmaya gidiyor.
Napsın diğerleri gibi kendi ülkesini kurup otursun mu ? :)

Diğer yonkolar için dünya yıkılsa umurlarında olmaz yeter ki hedeflerine ulaşsınlar ama shanks buna göz yummaz işte o yüzden her büyük girişimde shanks söz konusu.
Adam zaten Wb ye dalmak için saldırıya geçiyor. Linlin de KK olmak için güç topluyor evlilik yoluyla kimsenin yerinde saydığı yok aslınd Shanks aynı düzeni korumak istiyor gibi görünüyor.

Adam zaten Wb ye dalmak için saldırıya geçiyor. Linlin de KK olmak için güç topluyor evlilik yoluyla kimsenin yerinde saydığı yok aslınd Shanks aynı düzeni korumak istiyor gibi görünüyor.
Evet doğru dedin shanks dengeyi korumak istiyor ve bunun için girişimlerde bulunuyor.
Ama arkadaş sanki kaido ve bm çok şey yapmış da sanki shanks hükümete
sulanıyormuş gibi anlatmış :)

Punk Hazard’ı yeniden okurken ekran görüntüsünü almışım. Kaçıncı sayı olduğunu net olarak hatırlamıyorum.
Teşekkürler :p

Hatta 5-6 tane Vice indirir. 1 tane de direk amiral indirebilir. Aslında ben bu arkta Gorosei'den de birini almasını bekliyorum. Diğer yandan mutlak surette ödül avcılarını da almalı ki ekip tamam olsun. Yine de 3-5 tane samuray, ninja, geyşa vs. de dövmeyi unutmaması gerekir. Bununla birlikte birkaç deniz kralı da mıhlayabilir. Bekliyorum.
Hatta Akainu, hatta ve hatta Kaido'yu da teke tekte indireceğini düşünüyorum. Shogun'u da atlamak lazım. Eline kılıcı boşuna almadı. Hatta Queen hariç herkesi indirebilir. Apoo da ayagını denk alsın bu arada. Her an Luffy'den tokadı yiyebilir. Bekliyorum :hhh:

Tutmadı. First mate of the Roger Pirates Silvers Rayleigh. King of first Men and Andals, stormborn of the house Silvers....
Ben anlamam. https://jlearn.net/Dictionary/Browse/2801690-meiou-めいおう-冥王
Hatta Akainu, hatta ve hatta Kaido'yu da teke tekte indireceğini düşünüyorum. Shogun'u da atlamak lazım. Eline kılıcı boşuna almadı. Hatta Queen hariç herkesi indirebilir. Apoo da ayagını denk alsın bu arada. Her an Luffy'den tokadı yiyebilir. Bekliyorum :hhh:
Queen mühim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık