Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 yılda bir görünüyor zaten değişip değişmemesi beni çok ilgilenmiyor :S
Öyle olur mu , beni hikayeye bağlayan sesi ve tavırlarıydı Roger'ın. Luffy'de onu gördüğüm için takip ediyorum. Yani o kadar da önemsiz bir konu değil. Başka bir sürü animeden farkı oradaydı bence.Seslendirme sanatçısı çok güzel iş yapmıştı.

Yağmaladığı yerlerden para veya altın almazmış Roger tayfası alırmış . Bu yüzden serüveni boyunca aynı kıyafetle gezdiği söylenir çünkü maddi şeylerin insan ruhunu kirlettiğini düşünüyormuş .

Kaido, MF savaşında Shanks tarafından durdurulmasaydı sonuç ne olurdu sizce? Ben denizcilerin hegamonyasının sona ereceğini düşünüyorum.
O zamanlar Shanks'ın Kaido ile savaşını, Kaido'nun kaostan istifade edip yonkouların en büyüğü olmaya çalışması olarak değerlendirmiştim. Ancak şimdi farklı düşünüyorum. Kaido'nun Beyazsakal ile beraber MF savaşına girip denizcileri komple yıkmak istediğini düşünüyorum. Shanks denizcileri kurtarmak için Kaido'yu durdurdu bence.

Kaido, MF savaşında Shanks tarafından durdurulmasaydı sonuç ne olurdu sizce? Ben denizcilerin hegamonyasının sona ereceğini düşünüyorum.
O zamanlar Shanks'ın Kaido ile savaşını, Kaido'nun kaostan istifade edip yonkouların en büyüğü olmaya çalışması olarak değerlendirmiştim. Ancak şimdi farklı düşünüyorum. Kaido'nun Beyazsakal ile beraber MF savaşına girip denizcileri komple yıkmak istediğini düşünüyorum. Shanks denizcileri kurtarmak için Kaido'yu durdurdu bence.
Aynı anda 2 yonkonun zorda olsa denizcileri alıcağını bende düşünüyorum ama denizcileri orda bitiremezlerdi.Bi kere denizciler hükümete bağlı ve arkada daha dağ gibi hükümet var.Olası bir başka tehdite karşı hükümet mf için tedbir almamış mıdır ? Bence almıştır.Gorosei,cp-0 belkide böyle bir tehdit için hazır bekliyordu ama tabii Oda bunları bize göstermez.

Shanks'ın savaşı durdurma nedeni denizcileri kurtarmak değil.Çok daha büyük çaplı bir savaşı engellemek bence.Kaido oraya gelse dediğim gibi hükümet destek güç yığabilirdi oraya.Bu da zaten daha büyük bir savaş demek.Aynı şekilde atıyom bu büyük savaş oldu.Kazanan taraf bile çok şey kaybeder.O zamanda Linlin kazananı bitirmek için harekete geçebilir.Yani WB vs denizcilerle başlayan olay dünya savaşına dönebilirdi ve Shanks mfde bunu engelledi bence.

Üye silindi 1004

Shanks net bir şekilde düzen koruyucu çıkacak. Denizci/Yonkou güç dengesi bozulmasın diye uğraşıyor uzun bir süredir. Fakat Luffy ve Karasakal yüzünden bu düzen bozuldu. Shanks'da son çare Hükumet kanadına gitti denizin dengesini korumak için. Muhtemelen Dragon ve Devrimciler o son denge unsurunun içine edecek. Böylece Dof'un yaptığı savaş çığırtkanlığı bir sonuca bağlanacak. Shanks büyük adammış değerini bilemedik diyeceğiz. Gerçi Luffy'den çok düzeni bozan Law. Kaido'yu çok pis yerden sıkıştırdı.

Specific Smells
In an SBS question, a fan asked Oda that since Chopper had such an amazing blue nose that allows him to identify his fellow crewmates, what do they all smell like. When this question was first asked, the Straw Hats only had 6 members. At a later SBS, Oda provided the other smells for the remaining crew members. All but Chopper's smell were identified as Chopper cannot tell what he himself smells like.[20][23]

@killz0ne seninkinin kendi bile kılıç kokuyor. :)

Robin yine farkını koymuş ortaya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık