Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Size Doff'un gerçek kimliğini açıklıyorum:

Donquixote D. Of-la-Mingo

Dünya Hükümeti, kutsallardan bir D çıkmasının öğrenilmesinin kutsallar arasında sıkıntı oluşturabileceği düşüncesiyle doğar doğmaz ismini değiştirdiler.

Hody Jones ise Kuro'nun babasının fahişeden yaptığı diğer oğludur. Dünyaya olan bu nefretinin sebebi ise yarı balık adam olduğu için Kutsallar tarafından kabul görmeyişindendir. Adam Luffy'i bir yardı, Jinbei olmasa Luffy az kalsın ölüyordu. Dof bunu başarabildi mi? Hayır. Luffy'e fiziksel olarak zarar bile veremedi adam doğru düzgün.
Hody Jones net bir şekilde Dof'tan güçlüdür.

Kuro paramparça etti Luffy'i, Dof yapabildi mi? Kuro kutsalların en potansiyelli ailesinin oğludur, Dof gibi zengin hayata olan açlığı bundan dolayıdır. Kuro > Dof.
Kuro kim ?

Adam ağzını yüzünü dağıttı kaşı gözü kaydı herifin sen mızrak tutturamadı falan diyon. Herif hayatının dayağını yedi yahu.
Hayatının dayağını yediyse eğer neden artık geleceği görüyorum senle işim bitti diyor ? Yada haki kullanmayacak kadar kendine güveniyor bırak onu gear bile kullanmadı bir ara, gene bitiremedi Luffy'i.

Neyse ben parmak basmak istediğim yere, parmağı bastım gerisi uzatmaya girer gerek yok.

Kuro kim ?

Hayatının dayağını yediyse eğer neden artık geleceği görüyorum senle işim bitti diyor ? Yada haki kullanmayacak kadar kendine güveniyor bırak onu gear bile kullanmadı bir ara, gene bitiremedi Luffy'i.

Neyse ben parmak basmak istediğim yere, parmağı bastım gerisi uzatmaya girer gerek yok.
Yemediğini mi iddia ediyorsun 1 dk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık