Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel ve çirkin kadın farkı çok güzel bir nokta aslında .

Güzelsen her boku yap düşmansan öldür , çirkinsen canın cehenneme .

Doğru düzgün bakılacak olursa eğer uykuya dalmadan önce can ciğer kuzu sarması adamlar uyandıktan sonra kesilmiş halde duruyor ve etraflarında da Zoro var. Doğru düzgün bakılacak olursa kim olursa olsun Zoro'nun orada kılıçlarını bir tarafına monte etmek isteyeceğini anlar.
O iş, o kadar kolay değil işte :artiz:

Doğru düzgün bakılacak olursa eğer uykuya dalmadan önce can ciğer kuzu sarması adamlar uyandıktan sonra kesilmiş halde duruyor ve etraflarında da Zoro var. Doğru düzgün bakılacak olursa kim olursa olsun Zoro'nun orada kılıçlarını bir tarafına monte etmek isteyeceğini anlar.
Ee? Zoro da durumu açıklamaya çalışıyor, Luffy mal mal dalmaya devam edince çekerim emaneti sokarım şapkana diyor. Buradan Zoro'yu eleştirme cürretine giriyorsun ben onu anlamadım. O kadar alaksız ki Sanji meselesinden. Tam kepazelik :D

Umarım troll yapıyosundur dediklerin sadece Zoroyu gömmek için yazdığın çok belli çünkü. Luffy gelmiş arkadaşına adam gibi güvenip Zoro olay nedir demiyor ona rağmen Zoro reis bir kaç saldırıya rağmen bir şey demiyor, baktı çok ciddi adam sinirleniyor burada nasıl Zoro suçlu anlamadım?

Ha bir de kardeşlerinin Nami'ye tecavüz planları yaptığını bilmiyordu. Ama çocuk meselesinde haklısın.
Fanım diye karakterin her yaptığını savunmam ben.
Mesele bilip bilmemesi değil, mesele bu tıynetteki adamları kurtarmak için bütün tayfasını ölüme sürüklüyor. Zeff neden şu anda tehlikede değil? Çünkü bu bilgiyi bilenler Bege ve Vinsmokelar. Bu şerefsizler için bütün tayfasını düğüne sürüklüyor Sanji. Bu adamların bizim tayfayla alakaları yok, bırak alakasını Zoro'ya, Franky'e, Luffy'e yolda denk gelseler öldürürler lan bunları. Bu yüzden karakteriz Sanji, ben Sanji'nin bencil, basiretsiz bir adam olduğunu biliyordum ama bu kadarını da beklemiyordum.

Üye silindi 1004

Senelerce Zoro fanlarına tehlikeli dendi fakat Sanji fanlarının yanında melekmiş bu insanlar.

Mesele bilip bilmemesi değil, mesele bu tıynetteki adamları kurtarmak için bütün tayfasını ölüme sürüklüyor. Zeff neden şu anda tehlikede değil? Çünkü bu bilgiyi bilenler Bege ve Vinsmokelar. Bu şerefsizler için bütün tayfasını düğüne sürüklüyor Sanji. Bu adamların bizim tayfayla alakaları yok, bırak alakasını Zoro'ya, Franky'e, Luffy'e yolda denk gelseler öldürürler lan bunları. Bu yüzden karakteriz Sanji, ben Sanji'nin bencil, basiretsiz bir adam olduğunu biliyordum ama bu kadarını da beklemiyordum.
Sebebini yazdım işte Reiju. Diğer mallar için Reiju niye ölsün?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık