Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hikaye baştan sona kadar farklı olsaydı ne olurdu acaba Zoro KK olmak istiyor Luffy de ben denizde sadece özgür olarak yaşamak istiyorum ve Zoro'ya katılsa ve hikaye Zoro'nun işleyişi şeklinde gitse Tayfa bir bilemedim iki arc sonra dağılırdı. Zoro katı kurallı biri beğenmiyorsan çek git der. Luffy her konuda Zoro ya fark atıyor. Bu böyle bilinsin.

Fark eder mi ? Ki dediğin gibi bile değil.Zoro'yu şişirenlerle Luffy=Zorocular genel olarak aynı değil mi ? Aynı.Yani sen yine sevdiğin karaktere laf geldin diye coşmuş oldun mu olmadın mı ? Oldun.Yani bize hard fan muamelesi yapıpta kendin çok objektif gibi davranma diyorum neyini anlamıyon ?
Olayı döndün dolaştırdın yine Luffy'ye getirdin. O olayın öznesi kim? Zoro. Bu olayın öznesi kim? Zoro. Ama ne hikmetse ben Luffy'ye laf geldiği için coşmuşum.

Mübah kılma ne alaka ? Sen Zoro'yu savundum diye bana fan muamelesi yapmıyon mu ? Ama Shanks'a ya da Luffy'e laf söylenince de ilk coşanlardan değil misin ? Hareketlerinin çelişkisinden bahsediyorum.
Haala anlamıyorsun. Fan demekle Yavşal demek aynı mı? Sen yavşak de, biz okuyup geçelim

Kanıt sunmadım mı ? Zoro'nun bireysel olarak yola çıktığını,Mihawk'ın görünen tek takıldığını falan söyleyen kim ?
Zoro yola tek başına çıktı: Anlamlı. Zoro gösterildiğinde yakalanıp ölmek üzere olarak gösterildi: Anlamsız
Mihaw tek başına dolaşıyor: Anlamlı. Mihawk hükümet köpeği: Anlamsız

Çok güzel kanıtlar.

Yine haksızsınız diye bir şey demedim.Hatta hakla ilgili hiçbir şey demedim ama yine 10 numara algı yapmışsın
Hiç kinaye diye bir edebi sanat duydun mu merak ediyorum. Bu tartışmaya göre senin açından sen haklı, ben haksız olmuş olmuyor muyum?

Dediklerimi zerre anlamıyorsun.İkiyüzlüsün derken bize hard fan muamelesi yapıp kendinin de o hard fan dediğin kişilerden farkının olmadığıydı.Zoro'yla alakalı hiçbir durumdan bahsetmedim yani.
Mesajlarımı anlamıyorsan hiç yorum yapma.
Şu an tartışma Luffy üzerine mi yoksa Zoro üzerine mi? Ben neyi savunuyorum ya da neye karşı çıkıyorum.

Daha bunların farkında değilsin bir de anlamıyorsun falan diyorsun. Valla bakıyorum da sen beni anlamışsın, anlamayı geçip artık niyet de okuyorsun. Bunun üzerine ne yazsam boş zaten. Hadi iyi günler.

Ben basketten anlamam yanlış örnekleme gidiyorsun.
Bak başa dönüp duruyorsun. Ben diyorum ki yonkou bunları muhattap alır mı vurup geçer mi? Sen diyorsun ki ciddi değildi uğraşırdı yenerdi falan. Ben burda değilim. Ben Vistayı falan yenemezdi falan mı diyorum zaten. Ama bunlara takılıyor herif işte.

Adam Shankstan özür diliyorum ben bunu öldürebilirim diye. Sonra araya biri girince ''aman ya boşver ben de sıkılmıştım zaten'' mi diyor?

Mihawk hangi istediğini aldı anlatsana biraz. Herifi paşa paşa getirdiler. Adam benim anlaşmam Wb idi Shanks değildi dedi gitti. Kuma direkt Kizarunun zıttına gitti. Hedeflerini kaçırdı. Kizarunun yüzü düştü falan. Bana bunlarla gelmeyin abi basit argümanlar bunlar. Denizciler öyle kafasına göre Shibukailere dokunamaz. Hükümete bağlı adamlar. Valla seride 1 karakter söyle hedefiyle arasına kendisinden bariz güçsüz x bir karakter girsin de onu paçavra etmesin?

Mihawkın isimli saldırısı mı var? Her karakterde olmuyor o. Kasıntı karakterin bazılarına vermiyor işte bunu.

Adam birini durdurunca hepsini durdurabilir anlamına mı geliyor bu. O zaman dövüşmesinler ilk çarpışmayı bloklayınca. Ne saçma argüman la bu :(

Valla Zoro fantezilerine hiç giresim yok şimdi. Sen beklentilerini yazmışsın ne diyim ki. Beklentilere dicek lafım yok.

Benim beklentim Zoronun bu arc Crackerin üstüne çıkması o kadar. Amirale kadar çıkamaz buna da %95 eminim diyelim.
Mihawk'ın Luffy hakkındaki tutumu şu. Denk gelirse keser geçerim. Ama bu veleti öldürecem diye kendimi paralayacak değilim. Shanks'tan bu yuzden özür diliyor. Denk gelirse geçmiş olsun Akagami, ne yapayım diyor. Nitekim Luffy kendisine saldırmaya yeltendiği zaman kolunu uzatsa idi kesecekti. Onun dışındaki saldırılarında kendini kastığı yok zaten. Slash atıp dansöz gibi oynattı Luffy'yi sadece. O kadar.

Luffy'nin müttefik/arkadaş toplama olayının tesadüf mü yoksa bir yetenek mi olup olmadığını test etti Mihawk. Bunun için de
yalandan dolandan peşine düştü ki bakalım kimse kurtarmaya ya da destek olmaya gelecek mi dedi. Nitekim Vista araya girdi, Croco araya girdi ve Mihawk düşündüğü şeyin doğruluğunu teyit etti. Yoksa amacı Luffy'yi öldürmek olsa Vista can telaşı içinde iken bunu yapabilirdi.

Kuma tek kişiye posta koydu. Mihawk 3 amiral+Garp-Sengoku'ya. İkisi aynı şey değil. Ek olarak Mihawk istese o savaşa gelmeyebilirdi de. Mihawk toplantıya geldiğinde Sengoku "beklediğim son kişi sendin" diyor. Mihawk çağırılan her yere giden biri olsa Sengoku neden böyle desin ? Zaten Mihawk da sonrasında heyecan yapma bakıp çıkacağım modunda takılıyor.

Mihawk Marineford'da ne yaptı ki isimli saldırısı olmadığını çıkardın ? Mihawk'ın isimli saldırısı var demek isimli saldırısı yok demekten çok daha olası. Karakterlerin %90'ında isimli saldırı vardır. Hele ki kılıç gibi teknik kasılan bir alanda haydi haydi vardır. Bir de Mihawk'ın gücüne dair neredeyse hiçbir şey görmediğimizi düşünürsen...

Adamın amacı başka diyorum hala paçavra etmekten bahsediyorsun. Eğer gerçekten Luffy'yi öldürmek istese idi paçavra edip geçerdi zaten. Luffy'yi öldürmek istedi ama öldüremedi demek şu seride ortaya atılabilecek en saçma 10 argüman/fikir arasına girer. Hani madem o kadar öldürmek istedi Mihawk'ın kendini parçaladığı bir sahne göster. Hani madem araya giren kişileri öldürmek ya da paçavra etmek istedi bunun için çabaladığını, kendini yırttığını göster. Gösteremeyeceğini ikimiz de bildiğimiz halde sen Mihawk'ı Akainu karakteriyle değerlendirmeye devam et, ne diyim :bilmem:

Tamam Zoro fantazilerim ve beklentilerim de bana kalsın :fool::byee:

Dayanıklı değil demek tamamen senin düşüncen olmakla birlikte hasar almıyor oluşu yeterli bir şey zaten. Kadın hasar almıyorken diğerleri kan kusabilir. Ekstra korunması var. Canavar diye boşuna demiyoruz. Mihawk'ın Wb'ye attığı slashi kıçıyla karşılar Bigmom, etkisi de giydiği donun bıraktığı iz kadar bile olmaz. :)

Yonkouyu etkileyecek saldırısı var mı diyorsun ciddi ciddi öyle mi? Vay anası. :/ Wb'yi delen Squardo'ya sor sen o işi, yonkouya zarar vermekte üstat olmuş ne de olsa. Sana basit bir Zeus örneği verdim daha daha ne bekliyorsun? Ki daha çoğu şeyini göremedik bile.
Şuna iyi güldüm :hhh:

Mihawk'ın kasmadan attığı o slashı kocakarı hayatında görmemiştir diyerek sonraki konuya geçiyorum :)

Mangakanın ölsün diye Mf'ye çıkardığı, 2 tip hakiden yoksun bıraktığı, sağlık sorunları yaşayan 72 yaşındaki bir adamı örnek gösterip "aaa yonkou hasar alıyor işte baak" diye örnek vermek de tam senin yapacağın iş :alkis:Mikemmelllll :hhh:

O örneği bir 20 sene önceye alalım bakalım Bigmam'ın Beyazsakal'ın silahlanma hakisinin geçecek bir saldırısı var mı yok mu :fool:Bana yarı ölü bir adamı örnek vereceğine bu telden konuş bakalım.

Mihawk'ın Luffy hakkındaki tutumu şu. Denk gelirse keser geçerim. Ama bu veleti öldürecem diye kendimi paralayacak değilim. Shanks'tan bu yuzden özür diliyor. Denk gelirse geçmiş olsun Akagami, ne yapayım diyor. Nitekim Luffy kendisine saldırmaya yeltendiği zaman kolunu uzatsa idi kesecekti. Onun dışındaki saldırılarında kendini kastığı yok zaten. Slash atıp dansöz gibi oynattı Luffy'yi sadece. O kadar.

Luffy'nin müttefik/arkadaş toplama olayının tesadüf mü yoksa bir yetenek mi olup olmadığını test etti Mihawk. Bunun için de
yalandan dolandan peşine düştü ki bakalım kimse kurtarmaya ya da destek olmaya gelecek mi dedi. Nitekim Vista araya girdi, Croco araya girdi ve Mihawk düşündüğü şeyin doğruluğunu teyit etti. Yoksa amacı Luffy'yi öldürmek olsa Vista can telaşı içinde iken bunu yapabilirdi.

Kuma tek kişiye posta koydu. Mihawk 3 amiral+Garp-Sengoku'ya. İkisi aynı şey değil. Ek olarak Mihawk istese o savaşa gelmeyebilirdi de. Mihawk toplantıya geldiğinde Sengoku "beklediğim son kişi sendin" diyor. Mihawk çağırılan her yere giden biri olsa Sengoku neden böyle desin ? Zaten Mihawk da sonrasında heyecan yapma bakıp çıkacağım modunda takılıyor.

Mihawk Marineford'da ne yaptı ki isimli saldırısı olmadığını çıkardın ? Mihawk'ın isimli saldırısı var demek isimli saldırısı yok demekten çok daha olası. Karakterlerin %90'ında isimli saldırı vardır. Hele ki kılıç gibi teknik kasılan bir alanda haydi haydi vardır. Bir de Mihawk'ın gücüne dair neredeyse hiçbir şey görmediğimizi düşünürsen...

Adamın amacı başka diyorum hala paçavra etmekten bahsediyorsun. Eğer gerçekten Luffy'yi öldürmek istese idi paçavra edip geçerdi zaten. Luffy'yi öldürmek istedi ama öldüremedi demek şu seride ortaya atılabilecek en saçma 10 argüman/fikir arasına girer. Hani madem o kadar öldürmek istedi Mihawk'ın kendini parçaladığı bir sahne göster. Hani madem araya giren kişileri öldürmek ya da paçavra etmek istedi bunun için çabaladığını, kendini yırttığını göster. Gösteremeyeceğini ikimiz de bildiğimiz halde sen Mihawk'ı Akainu karakteriyle değerlendirmeye devam et, ne diyim :bilmem:

Tamam Zoro fantazilerim ve beklentilerim de bana kalsın :fool::byee:
Ben sana nerde ''kendini zorladı, yenemezdi'' tadında şeyler dedim? Önceki tartışmalarından alışkanlık mı olmuş anlamadım ki? Ben diyorum ki bak son kez ve üstüne basıyorum ''Bir yonkou bu seviyede adamlarla uğraşmaz. Kendisini zorlamasına gerek olmaz, muhattap almaz'' sen hala zorladığı sahne göster falan diyorsun ısrarla. He Kaido, Vistanın karşısına geçse kıçını yırtacak heralde? Yada Luffyi o zamanlar öldürmek istese? Böyle bir sahne istediğine göre bunu beklememiz gerek.

Valla arkasını dönme işiyle övünmene dicek bişeyim kalmadı. Övün ne diyeyim yani. Şunla övünmek bir utançtır. Bunu da uzatmak istemiyorum bir yere varmıyacak çok belli.

Sen kendinden güçlü olduğunu kabul ettiğin bir adamla arandaki farkı çöp saldırıyla ölçüyon yani? Peki abi.

Yahu öldürmek istesin test etmek istesin istediğin adı koy. Hedef aldıktan sonra araya biri girince ''benim de işim bitmişti zaten :) '' mi diyor bu adam? Sonra Luffy platforma ulaşınca ''hasır şapka'' diye peşinde hala dolanan da bendim zaten.

Ben sana nerde ''kendini zorladı, yenemezdi'' tadında şeyler dedim? Önceki tartışmalarından alışkanlık mı olmuş anlamadım ki? Ben diyorum ki bak son kez ve üstüne basıyorum ''Bir yonkou bu seviyede adamlarla uğraşmaz. Kendisini zorlamasına gerek olmaz, muhattap almaz'' sen hala zorladığı sahne göster falan diyorsun ısrarla. He Kaido, Vistanın karşısına geçse kıçını yırtacak heralde? Yada Luffyi o zamanlar öldürmek istese? Böyle bir sahne istediğine göre bunu beklememiz gerek.

Valla arkasını dönme işiyle övünmene dicek bişeyim kalmadı. Övün ne diyeyim yani. Şunla övünmek bir utançtır. Bunu da uzatmak istemiyorum bir yere varmıyacak çok belli.

Sen kendinden güçlü olduğunu kabul ettiğin bir adamla arandaki farkı çöp saldırıyla ölçüyon yani? Peki abi.

Yahu öldürmek istesin test etmek istesin istediğin adı koy. Hedef aldıktan sonra araya biri girince ''benim de işim bitmişti zaten :) '' mi diyor bu adam? Sonra Luffy platforma ulaşınca ''hasır şapka'' diye peşinde hala dolanan da bendim zaten.
Tamam Doragon senin ateşin daha harlı olsun. Mihawk Luffy'yi öldürmek istemiş ama yapamamış olsun. Elbet birgün Mihawk -sama sana cevabını verir :mincika:

Tartışmanın başından beri anlatmaya çalıştığım şey hariç her detaya takıldın valla tebrik ediyorum.
Mangaka Mihawk'ın karakterine ve ünvanına sığınarak karşısına birkaç kişi çıkardı ve bunların kestanesini çizdirmedi. Nasıl olsa bu adam "En" dedi. Şimdi çizdirmesem de sonra çizdiririm dedi. Bu adama birşey olmaz dedi. Ama yanlış anlaşıldı işte. Gidip Vista'ya tek atmalıydı.

Şuna iyi güldüm :hhh:

Mihawk'ın kasmadan attığı o slashı kocakarı hayatında görmemiştir diyerek sonraki konuya geçiyorum :)

Mangakanın ölsün diye Mf'ye çıkardığı, 2 tip hakiden yoksun bıraktığı, sağlık sorunları yaşayan 72 yaşındaki bir adamı örnek gösterip "aaa yonkou hasar alıyor işte baak" diye örnek vermek de tam senin yapacağın iş :alkis:Mikemmelllll :hhh:

O örneği bir 20 sene önceye alalım bakalım Bigmam'ın Beyazsakal'ın silahlanma hakisinin geçecek bir saldırısı var mı yok mu :fool:Bana yarı ölü bir adamı örnek vereceğine bu telden konuş bakalım.
Yazarken ben de güldüm. :D

Mesele Wb'nin yaşı değil ki burada. Hasar alabiliyor demek istiyorum. Denk getirirsen yonkoudan bile kan alabilirsin diyorum yani. Bigmom içinse durum farklı. Squardo'nun kılıcını Bigmom hissetmezdi bile. Bak bu da bu kadının silahı işte. Diğerlerinde olmayan bir özellik. Dahası tartışmanın ana noktasını karıştırmışsın sen. :/ Ben hakiyle savunmadan falan bahsetmedim ki. Denk getirirse öttürür dedim.

Ayrıca evet, 20 yıl önce de Wb'nin silahlanmasını aşabilirdi. Bu b.haki senin hayal ettiğin gibi bir şey değil densetsu'cum. Daha sağlam b.hakinin olması hasar almayacağın anlamına gelmiyor. Bunun örneğini defalarca kez görmüş olsak da unutmuş olabilirsin elbette ama bari daha yeni bitmiş olan Kata dövüşünü unutmasaydın keşke. :/ B.hakisi net üstün olmasına rağmen G4 yiyince yamulan Kata sahneleri dün gibi aklımda hala.

Kıytırık haki yüklü kılıca gelince oo efsane, şu devasa saldırıya gelince çöp. He canım he. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık