Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Sanji'yi katleymeyi düşünen düğünde bütün ailesini katletmeyi düşünen kadına daha da fazlasını yapmalı aslında da neyse. Ben kardeşini katletmeyi düşünen Mafyanın önüne silahla çıkıpta erkeksen dövüşelim diyen adam görmedim.

Ama malesef kalleşler çok oluyor. Ama gördükte kendisini 99 kere affetmiş ve tüm tayfasına güvenli bir ortam vermiş adama 100.kere daha suikast yapmaya çalışacak kadar kalleşini görmedik.
Arkadaşlarımı koruyacağım derken bu adam güçlenerek bunu yapmayı kastetmişti, kaçak dövüşerek değil.

Tayfasının hepsi katlolup gitmesin diye. Kadının bölgesine yarım tayfayla, dövüşme niyeti olmadan gelmiş. Söz verdiği gibi de kendilerine saldırılana kadar bir şey yapmıyor. Sonra da Sanji'ye söz verip sözünü de tutuyor. iks de.
Peki Reis, yanında Brule varken ve tayfasının peşinde Bigmom varken neden o kadar önem verdiği tayfasının yanına gitmedi ?
Evet. Ayaküstü baktım, Luffy'nin bir daha kaçmama sözü ve Bigmom'ın aynı cümlede geçtiğini görünce bu anlam çıktı ortaya. :( (Başkan kelimesi yasaklansın :S)
Tamam başkanım :üzgünüm:

:ehe:

Luffy kadar boş beleş bir ana karakter daha görmedim. Yalan yok, görmedim.
En son kızın emeğini yedikten sonra surat asıyordu gördün mü :hhh:

Arkadaşlarımı koruyacağım derken bu adam güçlenerek bunu yapmayı kastetmişti, kaçak dövüşerek değil.
Kadının bölgesindesin. Kadın sana tek başına saldırıp saldırmamayı umursamıyor. Tayfası desen hepsi birlikte üzerine çullanır. Luffy açık bir şekilde Big Mom'ı da düelloya davet etmiştir hapiste iken. Ama herkes WB gibi kendisine meydan okuyan adamı karşısına alacak kadar ''adam'' herkes WB gibi bir adama bulaşmış olan ''Ace'' kadar ballı değil.

Peki Reis, yanında Brule varken ve tayfasının peşinde Bigmom varken neden o kadar önem verdiği tayfasının yanına gitmedi ?

Tamam başkanım :üzgünüm:

En son kızın emeğini yedikten sonra surat asıyordu gördün mü :hhh:
Katakuri'yi bırakması tayfasının ölüm fermanı demek. Şeytan meyvesi kitabından Brulee'nin meyvesinin yeteneklerini okumadıysa işi şansa bırakamaz. O KATA İNECEK. Sözünü tuttu ve indirdi.

Kadının bölgesindesin. Kadın sana tek başına saldırıp saldırmamayı umursamıyor. Tayfası desen hepsi birlikte üzerine çullanır. Luffy açık bir şekilde Big Mom'ı da düelloya davet etmiştir hapiste iken. Ama herkes WB gibi kendisine meydan okuyan adamı karşısına alacak kadar ''adam'' herkes WB gibi bir adama bulaşmış olan ''Ace'' kadar ballı değil.
Adam olmadıklarını nereden çıkardın? Katakuri haksızlık olmasın diye kendine ölümcül bir yara vermiş adam, öyle hakkaniyetli birisi. Ama Luffy zora gelince kaçıp gidiyor Katakuri karşısında o'nun kadar hakkaniyetli değil. Yani Luffy burada Katakuri'ye de çamura yattı, onunla 1v1 çıkan adama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık