Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB'ye bakıp her Yonko'ya dünyanın en güçlü adamı dememek lazım. Dersek yeni Yonkolar balon çıkıyor sonra.

Luffy WB'yi yener mi yenerdi bir süre sonra. Hikaye uzamasın diye ortadan kaldırıldı bence. WB yaşasaydı Luffy'nin mevkisi sıkıntı yaşatırdı.

Yalnız Kata'da adam değilmiş be. Birisi gelecek anana dil uzatacak sen hala saygıdan, nezaketten bahsedeceksin. Tsubasa'nın babasından sonra gördüğüm en büyük gavat olabilir kendisi. Evet belki de Garp'ı bile geçmiştir bu konuda.

Yalnız Kata'da adam değilmiş be. Birisi gelecek anana dil uzatacak sen hala saygıdan, nezaketten bahsedeceksin. Tsubasa'nın babasından sonra gördüğüm en büyük gavat olabilir kendisi. Evet belki de Garp'ı bile geçmiştir bu konuda.
Hiç sorma Jozu ve Jack gibi mal karekterden biri oldu gözümde, yetersiz kişilikten gücünü düşürüyorum :artiz:

Adamın ilk gösterimi kuzey kutbu son gösterimi güney kutbu :oleyo2:

Ace o sıra ölmüş zaten niçin Ace lafı geçsin.
Onun olmadığını biliyor zaten o yüzden Ace hayattayken onun (Luffy’nin) iradesini Ace’i kurtarmak için deneme sürecine sokuyor. Bunu buradan çıkartmaya bile gerek yok çünkü Teach e söylediği kısımda bunun Ace de olmadığını seninde olmadığını söyler gibi anladım ben sen nasıl anladın bilemem.

Bu Ace’i öldürme olayı muhtemelen 20 yıllık arayıştan sonra Korsanları tekrardan denize bağlamak ve Luffy’i gaza getirme. Ace’de kral kumaşı yoktu. Ace’i herzaman Gokunun ilk oğlu Gohen miydi neydi dövüşmek yerine kitap okuyan bi tipe dönüşmüş bir karakter olarak görmüşümdür.

Son düzenleme:
Allahım sana geliyorum :/ olum başına taş falan mı düştü senin ?
Hayır. Olm siz dalga mı geçiyorsunuz lan? :/ Luffy dediğin kişi net bir şekilde en az Wb'nin gençlikteki zirve gücüne ulaşacak. Bak bu konuyu tartışmam bile. %100 açık ve net bir şey. Hal böyleyken ihtiyar Wb'yi döverdi dememin nesi garip geliyor anlamıyorum ki.

Onun olmadığını biliyor zaten o yüzden Ace hayattayken onun (Luffy’nin) iradesini Ace’i kurtarmak için deneme sürecine sokuyor. Bunu buradan çıkartmaya bile gerek yok çünkü Teach e söylediği kısımda bunun Ace de olmadığını seninde olmadığını söyler gibi anladım ben sen nasıl anladın bilemem.

Bu Ace’i öldürme olayı muhtemelen 20 yıllık arayıştan sonra Korsanları tekrardan denize bağlamak ve Luffy’i gaza getirme. Ace’de kral kumaşı yoktu. Ace’i herzaman Gokunun ilk oğlu Gohen miydi neydi dövüşmek yerine kitap okuyan bi tipe dönüşmüş bir karakter olarak görmüşümdür.
Gohan dediğin eleman içlerinde ki en potansiyelli kişiydi yalnız

Hayır. Olm siz dalga mı geçiyorsunuz lan? :/ Luffy dediğin kişi net bir şekilde en az Wb'nin gençlikteki zirve gücüne ulaşacak. Bak bu konuyu tartışmam bile. %100 açık ve net bir şey. Hal böyleyken ihtiyar Wb'yi döverdi dememin nesi garip geliyor anlamıyorum ki.
Kim demiş o güce ulaşacak ? Uçmayın arkadaşım.Yaşlı ve hasta hali ile şimdiki canavarlara dahi üstünlüğünü kabul ettirmis adamın genç hali ne demek be :/ Luffy seri sonu Kaido olur işte.Yeterli de gayet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık