Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O cümleden başından beri anlamı çıkmıyor. Çünkü Ace Beyazsakal'ı kral yapacağım diyordu.
Eh yani göğsünde krater deliği açılmış ben kral olacağım diyecek değil ya :(
Bence çıkıyor ya. En başından beri dediğim, tanıştıkları ve birbirlerinin nasıl karakterde olduklarını çözdükleri zamanlardan bahsediyorum. Ace Luffy'nin bir şeyi istedi mi gerçekleştireceğini içten içe biliyor.

Bence çıkıyor ya. En başından beri dediğim, tanıştıkları ve birbirlerinin nasıl karakterde olduklarını çözdükleri zamanlardan bahsediyorum. Ace Luffy'nin bir şeyi istedi mi gerçekleştireceğini içten içe biliyor.
Arabasta'da ve Teach ile dövüşürken Beyazsakal'ı kral yapacağım diyordu :( Şunu da belirteyim ben Ace'in Luffy'den daha potansiyelli olduğunu söylemiyorum. Zaten Oda da belirtti baştan beri öldürmek istediğini. Söyleyeyim dedim yanlış anlama sonra:oops: Adımızı Yonko=Amiralciye çıkarttın :oops:

Ruficik mi? :hhh:

@Daredewill Adaş masum insanların gerçekleri idrak edebilmeleri için seneler sonra tekrar soruyorum. Ace yaşasaydı şuan ki seviyesini ve dünya üzerinde ki etkisini kısaca yorumlar mısın?
Amiral üstü bir seviyedeydi. Direkt herkese boyun eğdirirdi. Korsan kral olmuştu. Tüm yonkolar ya ona biat etmişti ya da ölmüştü. Gerçek kralın iradesi önünde kimse duramaz.

Ruficik mi? :hhh:

@Daredewill Adaş masum insanların gerçekleri idrak edebilmeleri için seneler sonra tekrar soruyorum. Ace yaşasaydı şuan ki seviyesini ve dünya üzerinde ki etkisini kısaca yorumlar mısın?
Ace yola çıktıktan yıllar sonrasında Shabondy'e varabiliyor.:D Ace'in olduğu yaştan daha küçük yaşta Luffy Katakuri'yi indiriyor. Aslında her şey ortada görünüyor anlatmaya gerek yok da biz anlatıyoruz.:D

Arabasta'da ve Teach ile dövüşürken Beyazsakal'ı kral yapacağım diyordu :( Şunu da belirteyim ben Ace'in Luffy'den daha potansiyelli olduğunu söylemiyorum. Zaten Oda da belirtti baştan beri öldürmek istediğini. Söyleyeyim dedim yanlış anlama sonra:oops: Adımızı Yonko=Amiralciye çıkarttın :oops:
Ace'in Beyazsakal'ı KK yapmak istemesinin sebebi güçle alakalı falan bir durum değil ki. Ace'i tabiri caizse adam yerine koyanlardan ilki Wb. Sonrasında nefret sevgiye dönüşüyor vs.. vs..

Amiral -yonko konusunda mesaj kurbanı oldun ya. Açıkladım zaten durumu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık