Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Foruma kötü örnek olduğunun farkındasın sonunda. Ahlakını bozdun insanların ey Reddi. :(
Zoruma gidiyor, sen yıllarca bir seri izle sonra serinin baş rolündeki eleman her türlü gurursuz dövüşün merkezinde olsun, tamam anlıyorum korsan olayı var, elemanın bakması gerekenler falan var ama dediğim gibi zoruma gidiyor sıkılıyorum bu tür dövüşlerden ne edeyim şimdi :(

Zoruma gidiyor, sen yıllarca bir seri izle sonra serinin baş rolündeki eleman her türlü gurursuz dövüşün merkezinde olsun, tamam anlıyorum korsan olayı var, elemanın bakması gerekenler falan var ama dediğim gibi zoruma gidiyor sıkılıyorum bu tür dövüşlerden ne edeyim şimdi :(
G4'ün bitmesiyle kaçma meselesini hiç açma. Benim de canımı sıkıyor o iş. :( Luffy ki ölüme bile kafa atan bir adam. Ne diye böyle bir handikap verirsin ey mangaka. :S

@Alpamis Bunu mu diyorsun :S
Q: I read the manga and watched the anime and noticed that after Luffy uses Gear 4, he not only can’t use Haki for 10 minutes but it also carries the tradeoff (risk) of being so fatigued that he can’t move. However, in Ch 885 he is moving totally normally right? Why isn't that tradeoff there anymore? P.N. BUSHI

Oda: The tradeoff of not being able to move that you’re referring to never existed in the first place. If he wanted to move but couldn’t use Haki during that time, he could still run from place to place to hide. In Dressrosa, after using Gear 4, he coincidentally ran into his allies and supporters so he could preserve his energy while they carried him to the next fight. If those people weren’t there then Luffy would just have to do his best!
Yenisi var mı bilmiyorum, @Tilqi_Gin in attığı bu.

Soru: Manga'yı okudum ve Anime'yi izledim ve farkettim ki Luffy 4. Vites kullandıktan sonra, 10 dakika haki kullanamamasının yanında yorgunluktan hareket edemememe de baş gösteriyor. Yine de 885. bölümde rahatça hareket edebiliyor dimi? Bu handikap neden artık yok?

Oda: Bahsettiğin hareket edememe handikapı zaten başında beri yoktu. İsterse hareket edebilir fakat o sürede haki kullanamaz, yine de yer değiştirip saklanabilir. Dressrosa'da 4. Vistes bittince tesadüfen destekçilerine denk geldi ki onlar yardım ederken enerjisini toparlayıp savaşa devam edebilsin. Bu destekçilerle karşılaşmasaydı Luffy yine elinden geleni yapmak zorundaydı.

İngilizcem yok idare edin :(

@Alpamis Bunu mu diyorsun :S

Yenisi var mı bilmiyorum, @Tilqi_Gin in attığı bu.

Soru: Manga'yı okudum ve Anime'yi izledim ve farkettim ki Luffy 4. Vites kullandıktan sonra, 10 dakika haki kullanamamasının yanında yorgunluktan hareket edemememe de baş gösteriyor. Yine de 885. bölümde rahatça hareket edebiliyor dimi? Bu handikap neden artık yok?

Oda: Bahsettiğin hareket edememe handikapı zaten başında beri yoktu. İsterse hareket edebilir fakat o sürede haki kullanamaz, yine de yer değiştirip saklanabilir. Dressrosa'da 4. Vistes bittince tesadüfen destekçilerine denk geldi ki onlar yardım ederken enerjisini toparlayıp savaşa devam edebilsin. Bu destekçilerle karşılaşmasaydı Luffy yine elinden geleni yapmak zorundaydı.

İngilizcem yok idare edin :(
Evet bunu diyorum ama orjinalinden @kuroashi.no.sanji1993 nasıl çevirir merak etttim. Buna ait iki çeviri var elimizde. Biri @amaneden'in yaptığı. Diğeri de @Tilqi_Gin 'in attığı. Yine de ben bunlardan ilkinin daha çok hoşuma gittiğini söyleyebilirim malum nedenlerden.:D Onun dışında ikincisi için çevirenin kendisi sağlam olmadığını teyit eder biçimde yeteneklerimi bileyleyim diye çevirdim şeklinde yorumu var.:D

Evet bunu diyorum ama orjinalinden @kuroashi.no.sanji1993 nasıl çevirir merak etttim. Buna ait iki çeviri var elimizde. Biri @amaneden'in yaptığı. Diğeri de @Tilqi_Gin 'in attığı. Yine de ben bunlardan ilkinin daha çok hoşuma gittiğini söyleyebilirim malum nedenlerden.:D Onun dışında ikincisi için çevirenin kendisi sağlam olmadığını teyit eder biçimde yeteneklerimi bileyleyim diye çevirdim şeklinde yorumu var.:D
Çeviri benim :T evet sağlam değilim dedim zaten xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık