Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben değil @Rika yapacak isterse. Ben arkasında duracağım. Sende Ester'im mi olacaksın?
Ben yapıyordum zaten. Arlong parka kadar yapmıştım baştan başlayıp. Sonra silindi yanlışlıkla. Vakit buldukça tekrar yapacağım. One Piece'de açıklanmamış her şey konseptinde bir konu idi. Manga sayfaları ile destekliyordum her maddeyi. Yapacağım ama yine.

Ben yapıyordum zaten. Arlong parka kadar yapmıştım baştan başlayıp. Sonra silindi yanlışlıkla. Vakit buldukça tekrar yapacağım. One Piece'de açıklanmamış her şey konseptinde bir konu idi. Manga sayfaları ile destekliyordum her maddeyi. Yapacağım ama yine.
Bekliyoruz efendim.

Noldu la? Seni görmezden gelmedim, merak etme. :(
Onçin değil ya. Bi zamanlar wikia sayfasındaki referanslar kısmının artık çevirilmiyor oluşuna üzüldüm. Aklıma da o gelmişti ilk yazdığın öneriyi okurken. Sitede konusu da vardı ki Smoker çeviriyordu bölüm notları diye. Hatta sadece bölüm değil wikia sayfasında her karaktere ait referansların da eklenmesi inanılmaz iyi olurdu. Mesela burda birisi gelip sallıyor şu kadar bölüm önce karakter şunu şunu dedi ama şu kadar saat anca dövüştüler, yok aradan şu kadar zaman geçti diye sallıyor bi hesaplıyorsun saatlerce dövüşülmüş yada aradan haftayı geç aylar geçmiş. 5n1k referanslar olunca sayfa içinde bi arama yaparak herşeyi öğrenebilirsin, alıntılayıp al paşam dersin. Veya bulmak istediğin bölümü pat diye bulursun. Doflamingo bilmem kaçıncı bölümde ilk defa uyanış kullandı, Luffy kesilmiş eski saray odasına çıktıktan sonra gibi devrik cümleler bile çok şey anlatır, hatırlatır. Neysem bu iş yüzlerce konuyu birbirine bağlayan bağlantılar falan da gerektiriyor sanırım zor iş olsa da efsane proje olurdu.

Acaba Katakuri artık ağzını saklamadan , o boynundaki şeyi takmadan mı gezecek?
Çünkü kendini aştı , artık Luffy ile olan şeylerden sonra kendinden ağzından utanacak bir şeyi kalmadı belki de.

Düşünsenize arc sonu Luffyler adadan giderken Kata ağzını kapatmadan herkesin içinde birşeyler yiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık