Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel fikir, keşke olsa. Tek kişinin yapmasına da gerek yok, konuya eklenen şeyleri sadece konu sahibi üretmeyecek sonuçta. Aklına birşey takılınca konuya yazabilir isteyen, birikince de ilk mesaja eklenir dediğin gibi. Vs konularından daha yararlı duruyor.
Arc uzun olacağı için sonradan takip edip güncellemesi var bir tek o kadar. Gerisi pek zor değil dediğin gibi.

Arc uzun olacağı için sonradan takip edip güncellemesi var bir tek o kadar. Gerisi pek zor değil dediğin gibi.
Ben bunu serinin başından yapmaya niyetlendim bir ara. İlk bir kaç adayı yaptıydım sonra silindi. Tekrar baştan yapacağım da vaktim yok bu aralar. Ama aklımda hala. One Piece'te cevaplanmamış her şey gibi bir başlık açacaktım.

one piece neydi hatırlamak istediğimde ama bölümleri tekrar izleyesim gelmediğinde ilaç niyetine aldığım amvlerden biri

edit: amv iyi yapıldı mı seriyi hiç duymamış biri bile maraton yapmaya başlayabilir. Bu derece iyi yapılmış amvler her zaman arşivimdedir.
Özellikle son sayılardan sonra böyle bir şeyle "one piece neydi one piece emekti" temalı hatırlatma yapasım geldi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık