Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu Katakuri dedğimiz adam kendinden güçsüz Luffy'i saatlerce dövüp sonra Luffy geleceği görünce dayak yemiş adam. Herifin saldırısı bile Luffy'e etki etmedi anca G4'ün süresi bitince Luffy yere yığıldı.

Akainu vs Aokiji denk iki güç 10 gün dövüşüp anca kazanacak güce kondisyona sahip. Katakuri Luffy ile 10 gün dövüşse atomlarına ayrılırdı.

Katakuri'i amiraller ekmeksiz yer.
Hocam bence Fujitora vs Akainu da 10 gün sürer, hatta Fujitora da hasar verir bayağı.
İlginç olabilirdi tabii. :sapkali: Mesela WB'nin yerine Marco'da geçebilirdi ama Oda böyle bir şeye izin vermedi. Sağ kollar evet güçlüler ama kaptanlarının yerini aldırmaz yada onlardan güçlü çizmez bence.

WB kaptan olmadan önce eski tayfasında belki de öyleydi. Kaptanı ölünce tayfa dağılmış ve kendini tayfasını kurmuş olabilir. :bilmem:
Doğru, olabilir tabi ki. :good:

Yahu Katakuri dedğimiz adam kendinden güçsüz Luffy'i saatlerce dövüp sonra Luffy geleceği görünce dayak yemiş adam. Herifin saldırısı bile Luffy'e etki etmedi anca G4'ün süresi bitince Luffy yere yığıldı.

Akainu vs Aokiji denk iki güç 10 gün dövüşüp anca kazanacak güce kondisyona sahip. Katakuri Luffy ile 10 gün dövüşse atomlarına ayrılırdı.

Katakuri'i amiraller ekmeksiz yer.

Amiraller ile Garp Sengoku arasında ne fark var ?
Hepsi çağın zirvesi güçleri. Sanıyorsunuz ki Garp ile Issho dövüşse Garp ezerek yenecek. Garp'tan kan alır her hangi bir amiral. Zirvesinde de .
Yazdıklarının bazılarına katılsam bile şu Akainu-Aokiji örneği doğru bir örnek değil. Orda meyve zıtlığı falan vs var. On günlük mesele de bu yüzden kaynaklanıyor. Saka vs Kizaru olsa mesela o kadar sürmezdi. Dayanıklılık açısından bakarsan da yine ikisi farklı bir olay. Kata vs Luff daha çok fiziksel dövüş. Direkt vücuda darbe vurma üzerine. Çünkü adamların meyve özelliği bu tarz. Akainu vs Aokiji'nin dövüşünün 10 gün sürmesi meyveyle alakalı bir durum. Kaldı ki o dovüşün on aralıksız yapıldığına dair bir şey geçtiğini hatırlamıyorum. 7/24 dövüş olmamıştır yani.

Sağ kollarla amiraller arasındaki farkı meyve belirliyor. Fiziksel güç, haki gibi konularda kesinlikle geri kalmıyorlar ama işte meyve işin rengini değiştiriyor. Yıkıcı güç var amirallerde. Fark buradan kaynaklanıyor.
Diğer sayfaları okumadımda bu gözüme çarpmışken söyliyim senden böyle bir yorum beklemezdim.:/ Aok-Jozu örneğine ne oldu ? İkisinin birbirine hazırlıksızken vurup verdikleri hasarlar belli.Sen hatta bunu daha önce söylemiştin sanırım ki benimde çok kullandığım bir argümandır.

Mesela Kata'nın bi tek k.hakide amirallerle yarışacağını onun dışındaki özelliklerde(b.haki,doruki,meyve,dayanıklılık vs.) amirallerin altında kalacağını düşünüyorum.Yonko ve amiral arasında 1 tık var desek amiral-sağ kol arasında 2 tık var derim.

Kaido'nun 3.adamın ödülünün 1milyar olması bana oldukça garip geliyor.Sivil katliam,ada basmalardan felandır herhalde.Yoksa Kaido'nun 3.adamının nerdeyse BM'nin 1.adamı kadar ödülü olması bana saçma geliyor.
Ödülü etkileyen çok şey var. BM tarafı adaya kurulmuş resmen. Kaido tarafı vandallık yapıyor sabahtan akşama. Yüksek olması normal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık