Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İstisna olacağını zannetmiyorum. Gayet açık ve net böyle.
İşlenmeyenler var. Mesela Benbackman, Shanks'tan daha güçlü olsa ama misyonu için Shanks'a bağlı olsa iyi olmaz mı ?

Wb mesela kendi tayfasını kurmadan evvel eski kaptanı babalık misyonunu edinseydi, onun tayfasında kalmaz mıydı sağkol olarak vs. ? Bu tarz hikayeler daha güzel geliyor bana. :sapkali:

Rayleigh fbsi: " O çok güvendiğin G5 seni tüketmiş demek hahahaha " , Gear 6 . ( Forumdan birinin esprisi, çok gülmüştüm. ) :D
Teach'e G6 Red Hawk atacak. İntikam ateşi :D
** Beyblade'e dönebilir ortalık; Teach tüm meyveleri almış bünyesine, Luffy'de hepsiyle vs atıyor. :(
@Raiden in esprisi :D Şöyleydi.
Luffy G4 ile saldırır ama işe yaramaz. Daha sonra fb gelir.
Rayleigh: Hahaha Luffy. Demek o çok güvendiğin G4 işe yaramadı ha? xD
Luffy: He valla yaramadı. :S
Sahne biter ve G5 açar. Daha sonra başka bir düşmanla dövüştüğünde G5 yetersiz kalır. Fb girer yine.
Rayleigh: Hahaha Luffy. Demek o çok güvendiğin G5 işe yaramadı ha? xD
Sahne biter ve G6 açar. Daha sonra başka bir düşmanla.... 

@Raiden in esprisi :D Şöyleydi.
Luffy G4 ile saldırır ama işe yaramaz. Daha sonra fb gelir.
Rayleigh: Hahaha Luffy. Demek o çok güvendiğin G4 işe yaramadı ha? xD
Sahne biter ve G5 açar. Daha sonra başka bir düşmanla dövüştüğünde G5 yetersiz kalır. Fb girer yine.
Rayleigh: Hahaha Luffy. Demek o çok güvendiğin G5 işe yaramadı ha? xD
Sahne biter ve G6 açar. Daha sonra başka bir düşmanla.... 
@Raiden Luffy fanı değil miydi, objektif espri yapmış. Helal olsun. :D :sapkali:

Yahu Katakuri dedğimiz adam kendinden güçsüz Luffy'i saatlerce dövüp sonra Luffy geleceği görünce dayak yemiş adam. Herifin saldırısı bile Luffy'e etki etmedi anca G4'ün süresi bitince Luffy yere yığıldı.

Akainu vs Aokiji denk iki güç 10 gün dövüşüp anca kazanacak güce kondisyona sahip. Katakuri Luffy ile 10 gün dövüşse atomlarına ayrılırdı.

Katakuri'i amiraller ekmeksiz yer.

Amiraller ile Garp Sengoku arasında ne fark var ?
Hepsi çağın zirvesi güçleri. Sanıyorsunuz ki Garp ile Issho dövüşse Garp ezerek yenecek. Garp'tan kan alır her hangi bir amiral. Zirvesinde de .

İşlenmeyenler var. Mesela Benbackman, Shanks'tan daha güçlü olsa ama misyonu için Shanks'a bağlı olsa iyi olmaz mı ?

Wb mesela kendi tayfasını kurmadan evvel eski kaptanı babalık misyonunu edinseydi, onun tayfasında kalmaz mıydı sağkol olarak vs. ? Bu tarz hikayeler daha güzel geliyor bana. :sapkali:
İlginç olabilirdi tabii. :sapkali: Mesela WB'nin yerine Marco'da geçebilirdi ama Oda böyle bir şeye izin vermedi. Sağ kollar evet güçlüler ama kaptanlarının yerini aldırmaz yada onlardan güçlü çizmez bence.

WB kaptan olmadan önce eski tayfasında belki de öyleydi. Kaptanı ölünce tayfa dağılmış ve kendini tayfasını kurmuş olabilir. :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık