Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Dragon 904 bölüme baktım da Sonunda harekete geçiyorsun. Sanırım az kaldı Dragon'un gücünü ve yeteneklerini görmeye

Bunlar şimdi Reverie'yi mi? Basacaklar anlamadım tam olarak :D

Arkadaşlar uyandırma servisini açayım hala büyük oyunu göremediniz mi ? 2.marineford benzeri bir arc geliyor yada impel down.Ya Dragon yada Sabo yakalanacak bir iki arc sonra olabilir ama luffy kurtarmaya gidecek.Mangakanın kendinden çaldığını iyi biliyoruz bunu yapmazsa ne çizeceğini şaşırır çizecek konsept bulamaz emin olun bundan. :D

İki yıllık aradan önce arkası zayıftı. İki yıllık arada arkayı da düzeltti.
Ama Law, Jinbei diğer müttefikler falan derken Franky'nin bir savaşta ciddi bir rakiple karşılaşma ve onun dövüşünü anlatan bölümler çıkma ihtimali giderek azalıyor. Bu gidişle ilerde Pluton'u inşa eder belki gelecekte. Ve savaşlarda General Franky'yle çöplerle dövüşür arka planda.
Senor Pink'le dövüşü komedi temalıydı zaten ben beklentimi kestim dövüş açısından.

Arkadaşlar uyandırma servisini açayım hala büyük oyunu göremediniz mi ? 2.marineford benzeri bir arc geliyor yada impel down.Ya Dragon yada Sabo yakalanacak bir iki arc sonra olabilir ama luffy kurtarmaya gidecek.Mangakanın kendinden çaldığını iyi biliyoruz bunu yapmazsa ne çizeceğini şaşırır çizecek konsept bulamaz emin olun bundan. :D
İşler çok uzar diyeceğim de,uzatmayıda seviyor :hhh:

Ama Law, Jinbei diğer müttefikler falan derken Franky'nin bir savaşta ciddi bir rakiple karşılaşma ve onun dövüşünü anlatan bölümler çıkma ihtimali giderek azalıyor. Bu gidişle ilerde Pluton'u inşa eder belki gelecekte. Ve savaşlarda General Franky'yle çöplerle dövüşür arka planda.
Senor Pink'le dövüşü komedi temalıydı zaten ben beklentimi kestim dövüş açısından.
Bu sadece Franky'ye ya da herhangi bir karaktere özel bir durum değil. Zaman ve karakterlerin gelişmesi sonucu böyle bir durum oluşuyor. Misal Franky'nin Balıkadam arkındaki rakibi ile Dressrosa'daki rakibi ayno güçte mi? Değil. Dolayısıyla mangaka, Balıkadam arkındaki rakibe 3 sayfa ayırıyorken Dressrosa'daki rakibine 5-6 sayfa ayırmak durumunda kalıyor mesela. Çünkü rakip güçleştikşe bu dövüşlerin kısa sürede bitirilmesi okuyucu tarafından sorgulanır hale geliyor. O yüzden tayfa güçlendikçe onlara ayrılması gereken sayfa sayısı da artmak durumunda. Bu da manga ve hikaye için olumsuz bir durum oluştuyor.

Mangaka da bunu çözmek için tayfayı ikiye bölüp o şekilde savaştırmaya çalışıyor. Ya da Nami-Luffy'de olduğu tayfa üyelerinin güçlerini gösterebileceği dövüşler çiziyor. Wano'da bütün tayfa bir araya gelecek ve biz şimdiden bu kadar büyük bir dövüşü mangaka nasıl çizecek, onu düşünüyoruz gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık