Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle aralarında konuşuyorlarmış işte xD

O değil de seninki Sabo'ya sağlam fark geçirdi yaşamasına rağmen boşuna boş adam demiyorum Sabo'ya :artiz:
Bölüm böyle çıksaydi biliyon di mi olacak muhabbetleri?:D Dün akşam ne stresler yemissindir sen.:D

Ben de diyorum niye Luffy tartışması çıktı yine.:D

Bölüm böyle çıksaydi biliyon di mi olacak muhabbetleri?:D Dün akşam ne stresler yemissindir sen.:D

Ben de diyorum niye Luffy tartışması çıktı yine.:D
Ne stres yiyecem dediğim gibi Ace öleli neredeyse 10 yıl geçti artı adam(Yeni Dünyada) kaptan değildi ve normalde opte bile iki, üç yıldır ölü adam.

Anca sizin Ace'ye karşı olan ezikliğinizin bir göstergesini daha görmüş olurduk peh :artiz:

Ne stres yiyecem dediğim gibi Ace öleli neredeyse 10 yıl geçti artı adam(Yeni Dünyada) kaptan değildi ve normalde opte bile iki, üç yıldır ölü adam.

Anca sizin Ace'ye karşı olan ezikliğinizin bir göstergesini daha görmüş olurduk peh :artiz:
Niye eziklik olsun Ace'i de severim. Yanlış yorumlara karşıyım diyelim.:D

Eeee marangoz gelişiyorsa ne olmuş? Dof 40 yaşında bu güce varabilmiş. Genç adamlara aşık atabilir mi sanıyon. Ki biri meyvesini yeni yemiş daha. Sen hayalcilik yapıyorsun hep.
Seride yaş gelişim için sınırlayıcı bir faktör değil.60 - 65 yaşın üstündeki kişiler hariç.Smoker 2 sene önce hakili tekme yediğinde afallayan bir adamdı şimdiki durumu ortada.Çok yol katetti bunun gibi çok karakter sıralanabilir.Senaryoya göre mangaka isterse bir karakter diğerini geçebilir.Ama o yaşlandığı için hemen diğeri ha diyince fark atacak hali yok.Öyle birşey olsa zaten yonkoular çoktan geçmişti yaşlı beyazsakalı.

Seride yaş gelişim için sınırlayıcı bir faktör değil.60 - 65 yaşın üstündeki kişiler hariç.Smoker 2 sene önce hakili tekme yediğinde afallayan bir adamdı şimdiki durumu ortada.Çok yol katetti bunun gibi çok karakter sıralanabilir.Senaryoya göre mangaka isterse bir karakter diğerini geçebilir.Ama o yaşlandığı için hemen diğeri ha diyince fark atacak hali yok.Öyle birşey olsa zaten yonkoular çoktan geçmişti yaşlı beyazsakalı.
Smoker görmemiş adam. Dof gibi değil ki. Adam hayatını louge townda geçirmiş. Dofun nw de geldiği nokta ortada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık