Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biliyorum o konuyu, hatta ben de yorum yapmıştım. Ne yorum yaptığımı hatırlamıyorum gerçi. Şimdi ben yattıysam benim de mi Çarlos-sama'yı koymam gerekiyor?
Hayır. İddia gerekçen neyse onu yerine getirmek zorundasın. Herkesin farklı farklı iddiaları vardı. Sen de bir gir bak ilk sayfada iddiaya girenlerin isimleri var. Oradan görürsün adını eğer varsa.

@katakuri1907 Chopper Dr'luğu iyi değil mi? Chopper hokus pokus yapıp mı iyileştirsin, iyi değil dediğin kısım nedir. Eğer Punk Hazard örneği verirsen ve o çocuklar ile ilgili Law da aynı durumda çocukları Dr Vegapunk iyileştirecek ayrıca Chopper çoğu hastalığı teşhis edebiliyor. Luffy olayında ki zehir kısmı ise tamamen denizde olduklarından orda bişey yapamadı.

Tüh bee, bulunmamışım iddiada. Üzüldüm.

Şu arkadaşa yazık olmuş bu arada; (Miora: 1 ay Charloss avatarı kullanacak ve parantez içine "Orihime-chan <3 Sakura-chan" yazacak.) :(
Sanırım bir daha iddia konusu gelecek. Ona katılırsın.
O arkadaşla birlikte @Çörekçioğlu Luffy ve @Will of D. var Charloss avatarı kullanan. Bir kişi daha vardı sanırım ama adını hatırlayamadım. Benimle birlikte 5 kişi yapıyor Charloss hayranı :)

Tüh bee, bulunmamışım iddiada. Üzüldüm.

Şu arkadaşa yazık olmuş bu arada; (Miora: 1 ay Charloss avatarı kullanacak ve parantez içine "Orihime-chan <3 Sakura-chan" yazacak.) :(
Pişmanım :(
Sanırım bir daha iddia konusu gelecek. Ona katılırsın.
O arkadaşla birlikte @Çörekçioğlu Luffy ve @Will of D. var Charloss avatarı kullanan. Bir kişi daha vardı sanırım ama adını hatırlayamadım. Benimle birlikte 5 kişi yapıyor Charloss hayranı :)
Eğleniyor muyuz gençler :D

@katakuri1907 Chopper Dr'luğu iyi değil mi? Chopper hokus pokus yapıp mı iyileştirsin, iyi değil dediğin kısım nedir. Eğer Punk Hazard örneği verirsen ve o çocuklar ile ilgili Law da aynı durumda çocukları Dr Vegapunk iyileştirecek ayrıca Chopper çoğu hastalığı teşhis edebiliyor. Luffy olayında ki zehir kısmı ise tamamen denizde olduklarından orda bişey yapamadı.
Bunun denizi karası mı var karada olsalar başka türlü de doktor bulurlar chopperın bandaj dışında bir şey yaptığı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık