Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim gözümde güç açısından Luffy,Zoro,Jinbei ve Sanji harici tayfadakiler çöp güç açısından.
Sana katılıyorum güç konusunda, ama işte birde şöyle düşün bir tayfa da Dr şart, Rotacı şart müzisyen de şart korsanlar için :D arkeolog şart olmasa da OP dünyasında şart poneglif için zorunlu marangoz zorunlu yani tayfa da herkes önemli :)

Sana katılıyorum güç konusunda, ama işte birde şöyle düşün bir tayfa da Dr şart, Rotacı şart müzisyen de şart korsanlar için :D arkeolog şart olmasa da OP dünyasında şart poneglif için zorunlu marangoz zorunlu yani tayfa da herkes önemli :)
Önemli de bi de yonkou tayfasına bak chopperın doktorluğu iyi değil naminin rotacılığı iyi ama seri daha çok karada geçiyor bu araç hariç naminin tayfaya bir yararı olmadı brook bu arc en iyi işi yaptı ama diğer arclarda bu kadar işe yarayacağını sanmıyorum, franky desen marangozluk dışında tayfaya çok da yararı olan bir karakter dressrosada franky yerine başkası olsa yine fabrikayı yok edebilirdi usopp tayfanın en güçsüzü ama yukarıdaki adını saydıklarından daha çok işe yarıyor bir tek ama teach tayfasıyla bu güçle bizim tayfa nasıl birebir dövüşecek merak ediyorum büyük ihtimal meyvelerinin zayıf yönlerini bulup yenecek tayfa.

Önemli de bi de yonkou tayfasına bak chopperın doktorluğu iyi değil naminin rotacılığı iyi ama seri daha çok karada geçiyor bu araç hariç naminin tayfaya bir yararı olmadı brook bu arc en iyi işi yaptı ama diğer arclarda bu kadar işe yarayacağını sanmıyorum, franky desen marangozluk dışında tayfaya çok da yararı olan bir karakter dressrosada franky yerine başkası olsa yine fabrikayı yok edebilirdi usopp tayfanın en güçsüzü ama yukarıdaki adını saydıklarından daha çok işe yarıyor bir tek ama teach tayfasıyla bu güçle bizim tayfa nasıl birebir dövüşecek merak ediyorum büyük ihtimal meyvelerinin zayıf yönlerini bulup yenecek tayfa.
LUL

Nami defalarca gemiyi batmaktan kurtardı.
-Gemisiz korsan savunmasız bebeklere benzer derler.(Anonim)

Forumda bir Charloss sevdası mı başladı acaba, yoksa bana mı öyle geliyor? Başladıysa nasıl başladı, ne zaman başladı?

Benim gözümde güç açısından Luffy,Zoro,Jinbei ve Sanji harici tayfadakiler çöp güç açısından.
Hasır Şapka Tayfası'nı artık Yonko seviyesi bir tayfa olarak görebiliriz galiba, dolayısıyla ben kıyaslamamı ona göre yapacağım.

Bana kalırsa tayfada sadece Luffy ve Zoro güçlüdür. Ayrıca tayfada herkesin farklı görevi var. Bkz:
Chopper, Doktor;
Robin, Arkeolog;
Franky, Marangoz;
Brook, Müzisyen;

gibi.

Dolayısıyla 10 üyeyi birbiriyle "güç bazında" kıyaslayamayız. Eğer yanılmıyorsam tayfaya gücüyle ön plana çıkması için alınmış tek kişi var, o da Zoro.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık