Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu spiral mevzusunu bir süredir dile getiriyorsun. Mantıklı da bence ama sadece kozmetik amaçlı çizilmiş olma ihtimali de var. Luffy'nin G4 desenleri gibi yani.

Boundman fena ya. Luffy biraz da b.haki kastıktan sonra vurduğunu ağlatır artık, ki şimdi bile ağlatıyor. Bir tek Bigmom'ın elinin tersiyle durdurması sıkıntı biraz. :D
Sadece efekt olsa Big Mom'ın yalnızca Gear 4'e karşı kullandığını görmezdik, Katakuri de "sonuna geldik" lafından sonra kullanmaya başlıyor. Efekti 15 bölüm çizmeyip o an mı çizmeye başladı? Sanmıyorum.

Sadece efekt olsa Big Mom'ın yalnızca Gear 4'e karşı kullandığını görmezdik, Katakuri de "sonuna geldik" lafından sonra kullanmaya başlıyor. Efekti 15 bölüm çizmeyip o an mı çizmeye başladı? Sanmıyorum.
Kata olayına dikkat etmemiştim. Öyleyse tamam, büyük ihtimalle yüksek haki gösterimi oluyor bu. Mangakanın bir şekilde yüksek haki/aura kullanımını belli etmesi gerekiyordu. Bu yöntemi seçmiş demek ki. Diğer serilerde aura fışkırmasıyla oluyordu bu iş. :/

Ha bu arada demeden edemeyeceğim. Sabo'yu bir daha gördüğümüzde Sanji'nin kaşından bile daha spiral haki göreceğiz öyleyse xD

Kata olayına dikkat etmemiştim. Öyleyse tamam, büyük ihtimalle yüksek haki gösterimi oluyor bu. Mangakanın bir şekilde yüksek haki/aura kullanımını belli etmesi gerekiyordu. Bu yöntemi seçmiş demek ki. Diğer serilerde aura fışkırmasıyla oluyordu bu iş. :/

Ha bu arada demeden edemeyeceğim. Sabo'yu bir daha gördüğümüzde Sanji'nin kaşından bile daha spiral haki göreceğiz öyleyse xD
Benim anladığım kadarıyla hakiyi bu şekilde kullanmak çok tehlikeli, Luffy malumun. Sabo'nun enerjisini bitirtip hayatını riske atacağı bir durum görmedik, görürsek belki bu tür hakiyi de görürüz. Ayrıca hakisini sonuna kadar kullanan herkesin bunu yapabileceğini sanmıyorum. Sıkışmış musluğu açmak kolay değil, bazen konserveden bile zor olur :D

Benim anladığım kadarıyla hakiyi bu şekilde kullanmak çok tehlikeli, Luffy malumun. Sabo'nun enerjisini bitirtip hayatını riske atacağı bir durum görmedik, görürsek belki bu tür hakiyi de görürüz. Ayrıca hakisini sonuna kadar kullanan herkesin bunu yapabileceğini sanmıyorum. Sıkışmış musluğu açmak kolay değil, bazen konserveden bile zor olur :D
Görürüz ya niye görmeyelim? Kata'nın anormal k.hakisinin karşılığı olacak Sabo'nun kokası. :D O havayı verdi mangaka.

Herkes yapamaz bence de. Artık en üst düzey adamlarda görürüz bu işi.

Burada Law, Caesar'dan bahsediyor ve Luffy cevap olarak Zoro ve Sanji'yi de veriyor. Kullanabiliyordur yani. Yoksa Caesar'a karşı K. Haki bilmesi bir işe yaramaz.
Ödülünü, gücünü söyldikten sonra CC'ı yakalayacağız diyorlar, Nami'nin ilk sorduğu şey para için mi :/

Kuzey mavi baya güçlüymüş. Herif oveni aldı ama hakimiyet kuramamışlar. Komutan seviyesinde adamlar var heralde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık