Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Sakata Gintoki
@RedTeroR
http://web.archive.org/web/20090118...reener.com:80/stephen/onepiece/chapter434.txt

Whitebeard: It passed in the blink of eye, to me...
But plenty already speak of them as legends.
The days of the duels between you and Hawk-Eyes,
they are still fresh in my ears...
When you came from East Blue,
missing an arm... well, EVERYONE was shocked.
Normalde çevirilerine düzenleme yapmış ama sadece 17. cilte kadar olanlar webarchivede gözüküyor. Mesela haki ambition olarak çevrilmiş. Ama Viz'den iyidir bence, onlar da düzenleme yapmamışlardı ve ikisi arasında seçim yapmak gerekirse Stephen'ı seçerim genelde. Burada da düello günleriniz diye çevrilmiş.
Tamam işte düellolar diyorum ben de. Tek bir tane değil.

@Master of Puppets
Önceki sayılarda Kata "B.hakide de senden üstünüm." diyip yumruk tokuştururken neden meyvesini kullanıp elini kare mochi yaptı bir fikrin var mı?
Benim için de kafada bir soru işareti hala, Kraker "v2" olmasın diye resmi çeviriyi bekliyorum bakalım. Sonuçta armament dediğin şeyde meyve kombinasyonuyla üstünlüğü yoksa "senden bu konuda üstünüm" demesinin bir mantığı yok.

Benim için de kafada bir soru işareti hala, Kraker "v2" olmasın diye resmi çeviriyi bekliyorum bakalım. Sonuçta armament dediğin şeyde meyve kombinasyonuyla üstünlüğü yoksa "senden bu konuda üstünüm" demesinin bir mantığı yok.
Ben de öyle düşünüyorum. Tamam kokada Luffy'den daha iyi olduğu kesin zaten ama elini neden sertleştiriyorsun kardeşim? Amaç b.haki üstünlüğünü göstermek değil mi? :/

Ben de öyle düşünüyorum. Tamam kokada Luffy'den daha iyi olduğu kesin zaten ama elini neden sertleştiriyorsun kardeşim? Amaç b.haki üstünlüğünü göstermek değil mi? :/
"You're outclassed in Armament Haki, too!! // Nobody sees my true form and lives to tell the tale!!!"
Cnet çevirisine baktım şimdi(En güvendiğim çeviridir)
Yalnız Bu lafı Luffy g4'e girip, janjanlı armamenti kullanmadan önce diyor.Sonra kendinin de kullandığını görüyoruz. Lakin şöyle bir şey var, Snakeman Luffy'den de of of çıkartıyor Katakuri kendi de janjanlı hakiye bürününce.

"You're outclassed in Armament Haki, too!! // Nobody sees my true form and lives to tell the tale!!!"
Cnet çevirisine baktım şimdi(En güvendiğim çeviridir)
Yalnız Bu lafı Luffy g4'e girip, janjanlı armamenti kullanmadan önce diyor.Sonra kendinin de kullandığını görüyoruz. Lakin şöyle bir şey var, Snakeman Luffy'den de of of çıkartıyor Katakuri kendi de janjanlı hakiye bürününce.
G4 olsun olmasın iki türlü de ağlattı Luffy'yi. Fakat bu sahneleri görünce yüksek yoğunluklu haki basabilmek için bazı özel şartlar mı var acaba dedirtiyor insana.

G4 olsun olmasın iki türlü de ağlattı Luffy'yi. Fakat bu sahneleri görünce yüksek yoğunluklu haki basabilmek için bazı özel şartlar mı var acaba dedirtiyor insana.
Özel yoğunluktan çok musluğu açıp yorgunluktan gebermek demek daha doğru olur. Hakiyi spiralli spiralli yapıp da enerjisi azalmayan görmedik. Hatta Big Mom bile eridi gitti (Kek)
Bak mesela Luffy ne demiş 884'de
" And even that super-tough Armament defence of yours... // ...can't stand up... // ...to the power of Gear Fourth!!!"
Gear 4 Boundman şu an Dof gibi de değil, daha beter yapar adamı. Eğer haki böyle gelişiyorsa ve Luffy de Kraker/Ordu/Kata dövüşlerinde geliştiyse sağlam Luffy'den Boundman yumruğu yiyenin vay haline. Hele ki tam enerji KKG pöh...

Özel yoğunluktan çok musluğu açıp yorgunluktan gebermek demek daha doğru olur. Hakiyi spiralli spiralli yapıp da enerjisi azalmayan görmedik. Hatta Big Mom bile eridi gitti (Kek)
Bak mesela Luffy ne demiş 884'de
" And even that super-tough Armament defence of yours... // ...can't stand up... // ...to the power of Gear Fourth!!!"
Gear 4 Boundman şu an Dof gibi de değil, daha beter yapar adamı. Eğer haki böyle gelişiyorsa ve Luffy de Kraker/Ordu/Kata dövüşlerinde geliştiyse sağlam Luffy'den Boundman yumruğu yiyenin vay haline. Hele ki tam enerji KKG pöh...
Bu spiral mevzusunu bir süredir dile getiriyorsun. Mantıklı da bence ama sadece kozmetik amaçlı çizilmiş olma ihtimali de var. Luffy'nin G4 desenleri gibi yani.

Boundman fena ya. Luffy biraz da b.haki kastıktan sonra vurduğunu ağlatır artık, ki şimdi bile ağlatıyor. Bir tek Bigmom'ın elinin tersiyle durdurması sıkıntı biraz. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık