Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En korkulan Luffy olacak. Adam KK olacak yani yonko üstü. Zoro da en iyi kılıç ustası. Serinin başında Don Krieg hadsizleşip Mihawk'a saldırmıştı. Aynı hatayı bir yonko üstü güce yaparmıydı. :)
Yanlız Luffy Rogar gibi de olabilir Rey san şöyle demişti Rogar ölmeden önce korsanlar kralı olarak çağrılmıyordu. ölümü onu KK yaptı Hani Luffy de son savaşta Dünya hükümetini yerle bir edecek ardından hastalığı yüzünden ölecek ve korsanlar kralı olarak tanınacak Luffy kalkipta One Piece i ben buldum KK benim diye o ada senin bu ada benim diye gezecek değil ya :) 4 yonkou devirince haliyle dediğin olur korkutan Luffy :)

Ne kadar şaşırmıştım Luffy'yi seslendiren kişinin kadın olduğunu öğrendiğim zaman.

En korkulan Luffy olacak. Adam KK olacak yani yonko üstü. Zoro da en iyi kılıç ustası. Serinin başında Don Krieg hadsizleşip Mihawk'a saldırmıştı. Aynı hatayı bir yonko üstü güce yaparmıydı. :)
Ben gücden çok aurodan bahsediyorum.

Yanlız Luffy Rogar gibi de olabilir Rey san şöyle demişti Rogar ölmeden önce korsanlar kralı olarak çağrılmıyordu. ölümü onu KK yaptı Hani Luffy de son savaşta Dünya hükümetini yerle bir edecek ardından hastalığı yüzünden ölecek ve korsanlar kralı olarak tanınacak Luffy kalkipta One Piece i ben buldum KK benim diye o ada senin bu ada benim diye gezecek değil ya :) 4 yonkou devirince haliyle dediğin olur korkutan Luffy :)
Öyle demiyor. Hasta olmasına ve ölecek olmasına rağmen Korsanlar Kralı ünvanını duyunca seviniyor diyor. Yani Korsanlar Kralı olduğunda yaşıyordu adam.

Sensey diye bir arkadaş vardı ve bir örüntüden bahsetmişti. 701-Fujitora, 802-Kizaru, 903-???. Sonra konuşmuştuk Ryokugyu olabilir mi diye. Hazır 902. bölümle birlikte arc bitmişken 903'de Ryokugyu'yu görür müyüz sizce?

Öyle demiyor. Hasta olmasına ve ölecek olmasına rağmen Korsanlar Kralı ünvanını duyunca seviniyor diyor. Yani Korsanlar Kralı olduğunda yaşıyordu adam.
O bölümü tekrar izleyince Sanji orda Rey san a soruyor; Peki denizi fethettikten sonra ne oldu... Rey san cevaplıyor; Ondan sonra Rogar Tüm Dünyada Korsanlar Kralı olarak bilinir oldu... Evet sen haklıymışsın Neyse sayende tekrar bakmış oldum :)

Sensey diye bir arkadaş vardı ve bir örüntüden bahsetmişti. 701-Fujitora, 802-Kizaru, 903-???. Sonra konuşmuştuk Ryokugyu olabilir mi diye. Hazır 902. bölümle birlikte arc bitmişken 903'de Ryokugyu'yu görür müyüz sizce?
Tam da genel tartışmada senden bahsetmiştim :) Arc bitti Ryokugyu giriş yapar umarım.
903 Ryokugyu çok zamandır deniliyor. Ben 703 öncesine de bakmıştım ek olarak. Ryokugyu gelir mi bilmem ama 903'te WG ile ilgili bir karakter olacak gibi. :sapkali:

Hacılar 903. Bölüm de reverie başlayacak hayırlı olsun.

Sp manga yayınladı bunu twitterdan bakabilirsiniz. (Kaynak da orda)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık