Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anime için Luffy'i seslendiren Kadın ölür One Piece hala kalır gibi geliyor. Manga içinse Eiichiro Oda ölür Luffy Korsan kalır Krallık hayali sona erer.
O kadının o kadar emeği var ki Luffy üzerinde.

Homer Simpson gibi düşünün.

Luffy başka bir sesle asla olamaz. Luffy'nin karakterine, saflığına vs bu kadar oturacak ve karakteri bu kadar iyi yansıtacak başka bir ses sanatçısı düşünemiyorum.

Kendisine :sapkali:

Luffy başka bir sesle asla olamaz. Luffy'nin karakterine, saflığına vs bu kadar oturacak ve karakteri bu kadar iyi yansıtacak başka bir ses sanatçısı düşünemiyorum.

Ben sana katılıyorum Mayumi Tanaka 63 yaşında sanırım. One piece 15 yıl daha sürse 78 yaşına girer o enerjisi kalır mı :)

Ne kadar şaşırmıştım Luffy'yi seslendiren kişinin kadın olduğunu öğrendiğim zaman.

O olurmu bilmem ama seri sonu dünyada en korkulunan adam Zoro olur.Hatta kaidonun ünvanini bile alabilir.:alkis::alkis:
En korkulan Luffy olacak. Adam KK olacak yani yonko üstü. Zoro da en iyi kılıç ustası. Serinin başında Don Krieg hadsizleşip Mihawk'a saldırmıştı. Aynı hatayı bir yonko üstü güce yaparmıydı. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık