Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu hala Zoro ve sanjiyi kıyaslayanlar var az gidin başka kumda oynayın.Oda BM arc da gösterdiki farklı seviylerini adamları ikiside.Sanjinin aileside belli oldu artık ben pek bir numara beklemiyorum arkadaştan.Zoro ve jinbei alır götürür.
BM arc'ta farklarını falan göstermedi çünkü Zoro diye birisi yoktu adada. :/ Zoro'dan tamamen bağımsız söylüyorum. Sanji'nin tayfanın 3. büyük savaş gücü misyonu değişmiş değil hala. Jinbei şimdilik bırak Sanji'yi, Zoro'nun bile tahtını sallayacak seviyede ama Sanji atak yapacaktır illaki.

Şu arc'taki adamların şakası yok. Sanji'nin kısa süreliğine kapıştığı elemanın bile bir dünya ödülü var. Şu adamların içinde şov yapmasını beklemek ne kadar doğrudur bilemedim.

Yahu hala Zoro ve sanjiyi kıyaslayanlar var az gidin başka kumda oynayın.Oda BM arc da gösterdiki farklı seviylerini adamları ikiside.Sanjinin aileside belli oldu artık ben pek bir numara beklemiyorum arkadaştan.Zoro ve jinbei alır götürür.
Yani Zoro burda olsa 1b lik Katakuriyi.Luffynin hile hurda ile indirdiği Krakeri falan alırdi diyorsun yani.Hatta kendini aşar Bmyi bile alırdı mazallah.Iyi ki getirmemiş mangaka buraya asıl kaptanı.

Zoro Picayi yendi,Sanji vs uzasa Vergoyu yenecekti.Bu iki adam arasında fark dahi yok hatta Vergo Picadan daha da güçlü bana göre.

Kizaru'nun Jozu'yu farkedip önceden devlere haber vermesi k.hakisinin Katakuri gibi geleceği görecek kadar iyi olduğuna işaret bana kalırsa.
Marco için söylüyor onu, hava saldırılarına karşı dikkatli olun diye. O kadar k haki olsa Sabaodyde kullanırken görürdük. :)

İyi ki bu Luffy Doflamingoyu Law ve kucak fantezilerine rağmen anca indirdi.Yoksa Zoro birebir de alabilirdi Doflamingoyu :hhh:
Doflamingo Zoronun dengi değil, Zoro Dofu durdurmak için atak yaptığında Issho araya giriyor. Burada mangakanin verdiği mesaj çok net, Zoronun dengi ancak bir Amiral olur, çöplerle aynı karede bile çizilemez demek istiyor mangaka. :)

Son düzenleme:
Zoro Aşura açıp Doflamingo'nun tüm iplerini keser:mincika:
Benim korkum tayfa Raftele çıkıp Luffy KK olduktan sonra Zoronun arkada belirip Luffyi pıçaklaması ve 'seni buraya çikardıģım gibi indirmesini de bilirim, korsanlar çağını Roger başlattıysa ben de bitiririm, korsan avcısı lakabım eğlence değil' diyerek sirıtmasıdir. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık