Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emre Shakky'nin sözü açık adamın ödülünün bu kadar yüksek olmasinin sebebi olarak sivil katliamı diyor. Bu kadın dünyadan haberdar olan isimler. Mangaka bilgi verdiriyor onların ağzından. Sen de diyorsun ki sivil katliamı 5 m etki etmiştir. Şaka gibi bir yorum.
Shakky'nin Kid hakkında böyle demesi bana hep garip gelmiştir. Doğrudur, herif katliamcı ama Luffy de Hükümet ile en çok ters düşen süpernova. Herif Enies Lobby'nin altını üstüne getirmiş, Shichibukailar indirmiş, Hükümet bayrağı yakmıştır. Yani ödülleri de buna göre belirlemiyorlar mı anlamış değilim. Luffy Kid'den güçlü bile olsa bu Roger-Wb arası fark gibi bir şeydir herhalde(zaman atlaması öncesi olarak konuşuyorum).

Ne kadar saplantılı oldun la öyle sen :bilmem: Manga diğer tayfalar hakkında bile vermiyor işte, sen nerden biliyon Kid'in bizim tayfanın 10 katı iş yapmadığını ?

Ben basit bir şey yazdım hatta yazarken sonuna şunu ekledim '' :oleyo: ''
Yorumum -Zirve çaylak çünkü ödülü fazla artı aha bu var :oleyo: ? Sence ne demeye çalışıyorum ?

Neyse tekrar söyliyeyim biri Kid'e zirve çaylak diyorsa bu çaylaklar arasında en fazla ödüle sahip olmasından olabilir. Hoşuna gider tutarsın, yada kendince yorumlar yok Luffy yaratıcı, küçük dağları hep o yarattı diye hikayeni yazarsın sana kalmış. Ama bu kadar saplantılı olma la ben tartışma çıksın diye yazmadım onu :artiz:
Hep aynı trolleme yolu. Hep aynı sözler. Kendini haklı cikarmak için birisinin saplantılı olduğu hakkında da iddia da bulunmak. Aokiji ile Akainu savaşmıştır demek kişisel yorumdur bu arada. Ödülden dem vuran adam 300 milyonluk Zoro'nun 500milyonluk Law'dan güçlü olduğunu savunan adam. Bu ne yaman çelişki aney.

Hep aynı trolleme yolu. Hep aynı sözler. Kendini haklı cikarmak için birisinin saplantılı olduğu hakkında da iddia da bulunmak. Aokiji ile Akainu savaşmıştır demek kişisel yorumdur bu arada.
Hasan attığım yorum bu bak.
Zirve tabi len, en fazla ödül onda var :oleyo:
Ne saplantı yaptın ya, artık emoji de kullanmayacaz. Şu mesajdan hak hukuk meselesine getirdin olayı. Tamam la sana şaka maka yok artık :hhh:

Hasan attığım yorum bu bak.

Ne saplantı yaptın ya, artık emoji de kullanmayacaz. Şu mesajdan hak hukuk meselesine getirdin olayı. Tamam la sana şaka maka yok artık :hhh:
Eee bazen de ciddi bir tartışma yapak ama di mi? Cevap vermek istemediğin her konuda neden bu şekilde trol ya da şaka amaçlı yorumlar yaparak bunu tartışmadan kaçınıyorsun. Demek ki ciddi ciddi tartışıyorum ben ciddi olmasam o kadar sahneyi neden anlatayım da dil dökeyim?

Eee bazen de ciddi bir tartışma yapak ama di mi? Cevap vermek istemediğin her konuda neden bu şekilde trol ya da şaka amaçlı yorumlar yaparak bunu tartışmadan kaçınıyorsun. Demek ki ciddi ciddi tartışıyorum ben ciddi olmasam o kadar sahneyi neden anlatayım da dil dökeyim?
La yorumumda zaten her şeyi anlatmışım. Eğer biri zirve çaylak diyorsa bu ödülünden kaynaklıdır demişim üzerine :oleyo: bunu kullanıp, ödül ile zirve işine katılmadığımı söylemişim.

Daha ne diyeyim ? Ne anlatayım sana :artiz:

İy
Emre Shakky'nin sözü açık adamın ödülünün bu kadar yüksek olmasinin sebebi olarak sivil katliamı diyor. Bu kadın dünyadan haberdar olan biri. Luffy'nin yerinin Kuja arc olacagini tahmininde bile basarili olan kadin bosuna konusmuyordur di mi?Mangaka bilgi verdiriyor onların ağzından. Sen de diyorsun ki sivil katliamı 5 m etki etmiştir. Şaka gibi bir yorum.
İyi de ödülün tamamını katliamdan mı aldı diyor lafı başka yerden anlıyorsunuz.Ödül az biraz daha yüksek sebebi de bu demeye getiriyor.@Daredewill Aynen luffy yancı gibiydi olacak iş değil mesaj net belli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık