Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Altın çocuğu diyor karşısında süpernovalardan Luffy var. Başkası olsa o na ne diyecek bilmiyoruz.

Dediğim gibi bir sürü hikaye anlatabilirsin, zaten süpernovaları bir birinden ayıran bir kıstas yok sadece ödüllerine bakabiliriz o na bakarsak Kid Zirve olur.
Çok güzel çıktın işin içinden. :D O kadar şey sayıyoruz hiçbirine tek bir cevap vermiyorsun. Luffy'nin ödüller kısık diyoruz. Hükümet isminde D. var diye her olayını açığa vurmuyor. Sonrasında Shakky'nin özellikle sivil katliamından bahsediyor ödülü için. Bunları niye atlıyon?

Mihawk ona gümüş,bakır derdi Ferit. Şu lafı bile eğip büküyon. Bu çağın altın çocuğu diyor. Bu gayet açık ortada olan bir söz. Neyse sen yine ödül diyecek bunları görmeden o yüzden ben tartışmayı sonlandırmak.:D

@Eustass Captain Kidd

Oruç'un ölü olduğunu doğrulamıyor zaten. Ayrıca olan şeyi anlatıyor. Bege saldırmış kaçmış sonra gelip adamı olmuş. Bu ortada olan bir olgu iken neden Kid için atıp tutsun? Ama sen bunu kabul edemezsin zaten.:D

Çok güzel çıktın işin içinden. :D O kadar şey sayıyoruz hiçbirine tek bir cevap vermiyorsun. Luffy'nin ödüller kısık diyoruz. Hükümet isminde D. var diye her olayını açığa vurmuyor. Sonrasında Shakky'nin özellikle sivil katliamından bahsediyor ödülü için. Bunları niye atlıyon?

Mihawk ona gümüş,bakır derdi Ferit. Şu lafı bile eğip büküyon. Bu çağın altın çocuğu diyor. Bu gayet açık ortada olan bir söz. Neyse sen yine ödül diyecek bunları görmeden o yüzden ben tartışmayı sonlandırmak.:D
Yazdıkların tamamen kişisel şeyler diyorum işte anlamıyor musun ? Ölçüt değil bunlar en fazla ödüle bakarsın öyle olursa da Kid zirve çaylak olur diyorum.
Süpernovaları bir birinden ayıran bir ölçüt yok, kişisel şeyler yazılır onlarda kişisel şeyler ölçüt değil. Ödül ölçüt olarak alınırsa zirve olur diyorum ödül illa ölçüt demiyorum xD

Shakky'nin Kid hakkında böyle demesi bana hep garip gelmiştir. Doğrudur, herif katliamcı ama Luffy de Hükümet ile en çok ters düşen süpernova. Herif Enies Lobby'nin altını üstüne getirmiş, Shichibukailar indirmiş, Hükümet bayrağı yakmıştır. Yani ödülleri de buna göre belirlemiyorlar mı anlamış değilim. Luffy Kid'den güçlü bile olsa bu Roger-Wb arası fark gibi bir şeydir herhalde(zaman atlaması öncesi olarak konuşuyorum).

@Eustass Captain Kidd

Oruç'un ölü olduğunu doğrulamıyor zaten. Ayrıca olan şeyi anlatıyor. Bege saldırmış kaçmış sonra gelip adamı olmuş. Bu ortada olan bir olgu iken neden Kid için atıp tutsun? Ama sen bunu kabul edemezsin zaten.:D
Bende diyorum kid ortada duruyordu luffy law sağında solunda adam önder gibi pozisyon almıştı.Şimdi durum değişmiş olabilir ama mangaka 2 sene önce açıkça bu adamı farklı yere koyuyordu.Siviller küsüratı etkiler en fazla 10 milyon kalanı hak ederek almıştır.

Yazdıkların tamamen kişisel şeyler diyorum işte anlamıyor musun ? Ölçüt değil bunlar en fazla ödüle bakarsın öyle olursa da Kid zirve çaylak olur diyorum.
Süpernovaları bir birinden ayıran bir ölçüt yok, kişisel şeyler yazılır onlarda kişisel şeyler ölçüt değil. Ödül ölçüt olarak alınırsa zirve olur diyorum ödül illa ölçüt demiyorum xD
Artık senin kişisel yorumun da moda oldu. Birisi cevap verememeye başlayınca tartışmadan sıyrılabilmek için ortada olan bir şey için de bu senin kişisel yorumun diyor. Ahaha bundan sonra konuşulan hiçbir sayfaya itibar etmeyelim. :D Çünkü kişisel yorum var içinde. Bu da güzelim forumun en çok tercih ettiği tartışmayı domine etme yolu. :D Mangaka bizim tayfayı cizmiyor da sanırsın seride ki diğer 1000 karakterin her şeyini çiziyor. Yoksa onlar hakkında olanlar ile ilgili bilgi verme yolu olarak diyalogları tercih etmiyor. Akainu ile Aokiji' de normalde savasmadı. Herhangi birinin savaştı demesi kişisel yorum olur. :D

Op simülatörleri çıkmış gene piyasaya. :( Oda müdahale etmese Ace KK idi çoktan ama kalleş mangaka gizlice simülasyon odasına girip senaryoyu değiştirmiş. :S

Bende diyorum kid ortada duruyordu luffy law sağında solunda adam önder gibi pozisyon almıştı.Şimdi durum değişmiş olabilir ama mangaka 2 sene önce açıkça bu adamı farklı yere koyuyordu.Siviller küsüratı etkiler en fazla 10 milyon kalanı hak ederek almıştır.
O sahne her şeyi anlatmaya yetiyor, nerde görülmüş Lufy'nin yancı olduğu. Sanji ve Zoro kenarda olur genelde. Shabondy yıldızı Kid gösterildi. Sivil falan hikaye, Mangaka Lufy gibi başka canavar var demek istedi.

Artık senin kişisel yorumun da moda oldu. Birisi cevap verememeye başlayınca tartışmadan sıyrılabilmek için ortada olan bir şey için de bu senin kişisel yorumun diyor. Ahaha bundan sonra konuşulan hiçbir sayfaya itibar etmeyelim. :D Çünkü kişisel yorum var içinde. Bu da güzelim forumun en çok tercih ettiği tartışmayı domine etme yolu. :D Mangaka bizim tayfayı cizmiyor da sanırsın seride ki diğer 1000 karakterin her şeyini çiziyor. Yoksa onlar hakkında olanlar ile ilgili bilgi verme yolu olarak diyalogları tercih etmiyor. Akainu ile Aokiji' de normalde savasmadı. Herhangi birinin savaştı demesi kişisel yorum olur. :D
Ne kadar saplantılı oldun la öyle sen :bilmem: Manga diğer tayfalar hakkında bilgi vermiyor işte, sen nerden biliyon Kid'in bizim tayfanın 10 katı iş yapmadığını ?

Ben basit bir şey yazdım hatta yazarken sonuna şunu ekledim '' :oleyo: ''
Yorumum -Zirve çaylak çünkü ödülü fazla artı aha bu var :oleyo: ? Sence ne demeye çalışıyorum ?

Neyse tekrar söyliyeyim biri Kid'e zirve çaylak diyorsa bu çaylaklar arasında en fazla ödüle sahip olmasından olabilir. Hoşuna gider tutarsın, yada kendince yorumlar yok Luffy yaratıcı, küçük dağları hep o yarattı diye hikayeni yazarsın sana kalmış. Ama bu kadar saplantılı olma la ben tartışma çıksın diye yazmadım onu :artiz:

Emre Shakky'nin sözü açık adamın ödülünün bu kadar yüksek olmasinin sebebi olarak sivil katliamı diyor. Bu kadın dünyadan haberdar olan biri. Luffy'nin yerinin Kuja arc olacagini tahmininde bile basarili olan kadin bosuna konusmuyordur di mi?Mangaka bilgi verdiriyor onların ağzından. Sen de diyorsun ki sivil katliamı 5 m etki etmiştir. Şaka gibi bir yorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık