Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gear 5 hakkında bir teorim var. Gear 2 vücuttaki kanı hızlandırıyor. Gear 3 kemikleri şişiriyor. Gear 4 kasları şişiriyor. Geriye sadece sinirler kalıyor. Gear 5 de sinirleri şişirip reflekslerini güçlendirecek. Zihnini hiç kullanmadan saldırılardan kaçabilecek ve refleksleri ile bilinçsiz bir şekilde saldırı yapabilecek. Bu sebeple Katakuri olacakları göremeyecek. Tabi ben şahsen daha fazla şeytan meyvesi istemem. Artık tamamen haki odaklı güçlensin istiyorum. Ama olacaksa böyle olabilir.
Olabilir. Lakin bu dediğin form g4'ten daha güçlü çıkarsa söverim. Ama sadece Katakuri seviyesi gözlem haki kullanıcıları ya da ultra hızlı (Cavendish, Kizaru) karakterler karşısında kullanabileceğin bir form olursa eyvallah derim. Dediğim gibi olursa Luffy'nin bu formu Kraker karşısında neden kullanmadığı da mantıklı bir zemine oturmuş olur. G4 güç, g5 refleks. Her rakibe ayrı strateji :good:

Vinsmokelerin suikast planı vardı birde. Bigmomu kendi adasında indirecektiler. Hey gidi " Loser " Vinsmoke ailesi.

Hepsi teke gitti. Hele o Jajji.

Bunca yıldır takip ederim bu seriyi ben bu kadar itici , ilgi uyandırmayan boş bir karakter sürüsü görmedim.
Kesinlikle çok övgüyle çıkardı çok boş bir şekilde bitirdi yonkou adasına gidiş bahanesi oldu sanki bu aile yonkou tanıtmaktan başka birşeye yaramadı sanjinin ailesi ve geçmişi son anda birşeyler çıkarmı bilmiyorum

Gear 5 bu arc çıkmaz. Wano da G6 mı çıkacak iyice çocuk oyuncağına dönüşür.
Hiç sorma varya bana kalsa 5 de çıkmasın uyanış da bunlar gereksiz geliyor şahsen bana, illa olacaksa üç hakiyi geliştirsin en önemli etmen haki bence bizde burdan benzetildiği korsanlar kralının hakide Master olduğunu daha iyi anlarız Rogerda da op deki en güçlü meyvelerden biri çıksa tatmin olmam yani hakiyle güçlü çıkmasını isterim

Şu dövüş de meyveyle ilgili olsun tayfanın haki master'ı Zoro olacak demektir. Ray vol. 2; fakat Ray'den de iyi olduğunu düşünün :a:
H.haki var mı yok mu belli değil, k.hakisi dandik, elde var bir b.haki. Onun da seviyesi belirsiz. Zoro master oldu ama mitler üzerine master oldu sayenizde. Mit master'ı. :ehe: Hakkında hep bir şeyler söylenen ama hiç gerçekleşmeyen olaylar...

Luffy'ye meyveyle nitro veren Oda, aynı işi ruhla, aşura ile falan yapıyor Zoro için. Wano'da güçlü birisini yenerse olayı tamamen ruha falan bağlayacak. Aynı olayı da Sanji için ateşle falan yapıyor ek olarak.

Hiç sorma varya bana kalsa 5 de çıkmasın uyanış da bunlar gereksiz geliyor şahsen bana, illa olacaksa üç hakiyi geliştirsin en önemli etmen haki bence bizde burdan benzetildiği korsanlar kralının hakide Master olduğunu daha iyi anlarız Rogerda da op deki en güçlü meyvelerden biri çıksa tatmin olmam yani hakiyle güçlü çıkmasını isterim
Aynen bende öyle düşünüyorum. Shanksi sevmemin nedeni zaten haki bazlı biri olduğu içindir. Mesela tayfada en çok sanji ve zoroyu severim neden çünkü kendi yeteneklerini konuşturuyorlar buda benim hoşuma gidiyor.

R

rogeri hakide bilmiyoruz ki ama luffy de ona benzetiliyor sonuçta
Not:Zoro kraldır seri sonunda en cool adam olacak :)
Roger'ı bilmem. Belki meyvesiz sırf hakili biridir. Olabilir. Lakin şu an önemli olan Luffy. Luffy de meyveyle gidiyor ekseriyetle. Yani Zori'yi bu konuda daha önde görüyorum :)

H.haki var mı yok mu belli değil, k.hakisi dandik, elde var bir b.haki. Onun da seviyesi belirsiz. Zoro master oldu ama mitler üzerine master oldu sayenizde. Mit master'ı. :ehe: Hakkında hep bir şeyler söylenen ama hiç gerçekleşmeyen olaylar...

Luffy'ye meyveyle nitro veren Oda, aynı işi ruhla, aşura ile falan yapıyor Zoro için. Wano'da güçlü birisini yenerse olayı tamamen ruha falan bağlayacak. Aynı olayı da Sanji için ateşle falan yapıyor ek olarak.
Kral haki var. Gözlem haki dandik değil. Dandik diyorsan mangadan sayfa görelim. Zira ben rahatlıkla manga sayfalarına boğarım burayı :ehe: Silahlanmada zirve olacağı da yüzlerce bölümdür belli zati. Pehhh :cool:

Roger'ı bilmem. Belki meyvesiz sırf hakili biridir. Olabilir. Lakin şu an önemli olan Luffy. Luffy de meyveyle gidiyor ekseriyetle. Yani Zori'yi bu konuda daha önde görüyorum :)

Kral haki var. Gözlem haki dandik değil. Dandik diyorsan mangadan sayfa görelim. Zira ben rahatlıkla manga sayfalarına boğarım burayı :ehe: Silahlanmada zirve olacağı da yüzlerce bölümdür belli zati. Pehhh :cool:
Hadi senin dediğin gibi silahlanmada zirve olsun. Bu mudur haki master? :/ Sanji'den farkını söyle bana. Sanji de k.haki master olacaktır büyük ihtimalle. Tek tipte uzman olmak haki master yapmaz seni evlat. Önemli olan 3 türü de istediğin gibi efektif ve en üst düzeyde kullanabilmektir. Bunu yapabilene haki master derler. :cool:

Valla mesele mangadan sayfa göstermekse ben buraya Orhun abideleri gibi eser çıkarırım. O işe hiç girmeyelim. :artiz: Daha dövüşü bile olmayan adamın hangi k.haki sahnesini göstereceksin bana? Ben k.hakisi yok demedim, iyi değil dedim. :/

Zoro b.hakide, Sanji de k.hakide kendini gösteriyor. Kaptanları ise 3 türde de kendini gösteriyor. Master dediğin böyle olur. :a: Adamın yakıtı haki bir kere. Hakisiz kendisi de meyvesi de bir hiç. O güçlü G4'ü bile hakisi sayesinde, hem de devasa olan hakisi sayesinde yapıyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık