Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace salak olmasa ölmeyebilirdi, o zaman daha doğru bi sevgi duyulurdu.

Sabo dünyada olan bitenin bilincinde ve dünyayı değiştirmek için elinden geleni yapan bi eleman. Ace ise tek derdi adım duyulsun, yaşadığım bilinsin olan ve bu yüzden kuduz gibi sağa sola saldıran söz dinlemeyen ve haddini devamlı surette aşan egolu ve mal bi karakter.
Sabo daha küçükken pek çok yetişkinden daha olgun, kibar ve mütevazıyken; Ace kendisine arkadaşça yaklaşan bi kişiyi bile ısıran, tek bildiği şey söylenmek olan bi karakter ve Luffy sağolsun biraz adam ediyor bunu zamanla, 2 yıl yanında olmayınca yine aynı haline dönüyor ama bu Ace gereksizi.
Büyük korsanlara benzetecek olursak Ace’in kafası Kaidou gibi çalıyor Sabonunki Shanks gibi ama aradaki fark şu; Kaidou bu kusurlarını taşıyabilecek yeterlilikte ama Ace değil. Sabo ise bulunduğu konum itibariyle Shankstan daha büyük işler bile yapabilecek durumda.
Ace balon, Sabo fişek. Ace moron, Sabo değil. Ace safi atar, Sabo ise işini yapıyor. Ace kendini kurtaran adamı sırf adı duyulsun diye arkadan bıçaklamaya kalkıyor hatta uyurken öldürmeye yelteniyor, Sabo ise gönül ve hayat borcunu sonuna kadar ödüyor.
Azıcık okşa dedik sen öldürdün.:D

Verilecek cevap olmayınca böyle şeyler yazılıyor işte :artiz:

Yamalı bohçaya assolist dedin ya ne desek boş artık :eek:
Cevap verecek bir durum göremedim ben ZAD'cı kardeş. :artiz:

@Daredewill
İki kere gözüktü, ikincisinde de öldü olm zaten. :/ Sabo'nun gözükme ve yapacağı icraat oranlarını düşününce asıl karakter Sabo oluyor. Ace Mace karıştırma şimdi.. :a:

Bu Burgess'e söylediği ''Sizlere bir kinim yok'' lafından sonra Sabo'dan nefret ettim.Ace'nin karakteri daha iyi.
Aynen benim demek istediğimde tam da buydu.Karasakallar yüzünden senin kardeşim dediğin elemanlardan birisi ölmüş(dolaylı yoldan vs.) biriside ölmekten beter hale düşmüş(impel down'da zehirden kurtulma süreci + hormonlar yüzünden giden yıllar + ace'in luffynin kollarında can vermesi + jinbei tarafından taşınırken böğrüne yediği darbe).Daha ne sayayım , aklıma ilk gelenler bunlar.

Sabo dünyada olan bitenin bilincinde ve dünyayı değiştirmek için elinden geleni yapan bi eleman. Ace ise tek derdi adım duyulsun, yaşadığım bilinsin olan ve bu yüzden kuduz gibi sağa sola saldıran söz dinlemeyen ve haddini devamlı surette aşan egolu ve mal bi karakter.
Sabo daha küçükken pek çok yetişkinden daha olgun, kibar ve mütevazıyken; Ace kendisine arkadaşça yaklaşan bi kişiyi bile ısıran, tek bildiği şey söylenmek olan bi karakter ve Luffy sağolsun biraz adam ediyor bunu zamanla, 2 yıl yanında olmayınca yine aynı haline dönüyor ama bu Ace gereksizi.
Büyük korsanlara benzetecek olursak Ace’in kafası Kaidou gibi çalıyor Sabonunki Shanks gibi ama aradaki fark şu; Kaidou bu kusurlarını taşıyabilecek yeterlilikte ama Ace değil. Sabo ise bulunduğu konum itibariyle Shankstan daha büyük işler bile yapabilecek durumda.
Ace balon, Sabo fişek. Ace moron, Sabo değil. Ace safi atar, Sabo ise işini yapıyor. Ace kendini kurtaran adamı sırf adı duyulsun diye arkadan bıçaklamaya kalkıyor hatta uyurken öldürmeye yelteniyor, Sabo ise gönül ve hayat borcunu sonuna kadar ödüyor.
Konuş üstadım konuuuş :respect:

Aynen benim demek istediğimde tam da buydu.Karasakallar yüzünden senin kardeşim dediğin elemanlardan birisi ölmüş(dolaylı yoldan vs.) biriside ölmekten beter hale düşmüş(impel down'da zehirden kurtulma süreci + hormonlar yüzünden giden yıllar + ace'in luffynin kollarında can vermesi + jinbei tarafından taşınırken böğrüne yediği darbe).Daha ne sayayım , aklıma ilk gelenler bunlar.
@Hakili Yumruk teach acei kovalamadı ace teachi kovaladı. Erkek erkeğe dövüşlerini yaptılar ve ace kaybetti. Öldürmek yerine onu teslim etti yani merhamet etmiş oldu. Sabo bunun farkında.

Hacı nasıl bir nefretin var la ? Tamam bak kişisel görüşlerine bir şey demiyorum ama mangayı çarpıtma la, bu nedir yani baştan sona düzdüm bir de kendi fantazimi mi ekliyeyim diyorsun xD
Adam bunun hayatını bağışlayıp gemisinde misafir etti, bu gitti saldırdı. WB bunun ağzına çakıp denize fırlattı sonra gidin şunu çıkarın diye kurtardı sonra bu yine arkadan vurmaya kalktı. Peh!

Naptın sen yav mübarek? Çerçeveletmek lazım bu yorumu. :sapkali:

Birde hafıza kaybı olayı var sabonun evlere şenlik.Güya devrimcilerin 2 numarası.Ace idam edilene kadar hiç mi adını duymadın bu adamın veya yüzünü gazete de görmedin.Hiçbir sempatim yok saboya.Ace'i sevmem bile.Ama adam karaktersiz bence.Benim kardeşlerime gelen zararda parmağı olan adama size kinim yok demem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık