Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu'nun gücünün iyice işlenmesine rağmen seride tekrar görünecek olması düşündürüyor. Çünkü tekrar heyecan vermesi için yeni güçler göstermesi ve daha güçlü geri gelmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Zaten filo amirali olması da bunu destekler nitelikte. Aokiji ile 10 gün savaştığı için kendini geliştirmiş ve p-up almış olabilir. Ya da hükümetin elinde meyvesinin gücünü arttıracak bir cihaz/formül/tılsım vs vardır onu kullanıp adamı iyice güçlendirebilirler. Yerden gökten magma fışkırtan bir canavara dönüşebilir. Ancak MF'deki seviyesinden farklı olacağını düşünüyorum bir süredir.

Katakuri'nin yenileceği ana az kaldı bence ama onun yenileceğini düşünmüyorum. Onu yenilirken gösterecek, sonra o sahnenin Katakuri'nin geleceği gördüğü sahne olduğu anlaşılacak ve Katakuri hala ayaktayken Luffy sen kazandın diyecek. Luffy de zaten geleceği gördüğü için uzatmayacak mevzuyu. Bu ark Katakuri için Luffy savaşıyla bitmez. Onu başka bir yerde daha kullanır. Hatta belki bizimkilerin kaçmasına yardım ettirir.

Lan bu Linlin sürekli bir krizlere giriyor falan spesifik bişiler yemek istiyor. Sürekli doğuruyor da, aşeriyor mu lan acaba?
Oha, hiç düşünmemiştim. Linlin'in hamile olduğu anlaşılsa, bu sırada Karasakal ve tayfası Linlin için adaya gelse, Linlin'in hamile olduğunu duyan bizimkiler dayanamayıp Tatlı Komutanlarına destek olsa. :D

Hayır, Roger korsanlarını "yakalamayacaklar" asacaklar. Roger'a bağı olan her korsanı "asmak" için arıyorlar, Crocodile, Shiki gibi hapise atalım çürüsünler diye değil.
BigMom ile ilgili yazdığım kısmı direkt atlamana eyvallah çekiyorum çünkü ajandana uymuyor.
Şimdi gelelim Rayleigh'ın dediğine, adamın lafını kendi ajendana uydurmak için çok güzel eğip bükmükşsün, Rayleigh ne diyor? H. haki eğitilebilir bir şey değil diyor. Şimdi gelelim hakinin güçlenmesi ile ilgili dediği lafa:
"Ben seni eğittim ama..." diyor. Burada eğitebildiği hakiden bahsediyor. H. Haki mesele bile değil.
Ace Luffy ile aynı yaşta maceraya atılıyor, aynı denizlerden geçiyor. Bu onun için bir bahane değil.
@Master of Puppets
Buradaki sayfayı sen çevirmiştin, onu atsaydın ya :)

Akainu'nun gücünün iyice işlenmesine rağmen seride tekrar görünecek olması düşündürüyor. Çünkü tekrar heyecan vermesi için yeni güçler göstermesi ve daha güçlü geri gelmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Zaten filo amirali olması da bunu destekler nitelikte. Aokiji ile 10 gün savaştığı için kendini geliştirmiş ve p-up almış olabilir. Ya da hükümetin elinde meyvesinin gücünü arttıracak bir cihaz/formül/tılsım vs vardır onu kullanıp adamı iyice güçlendirebilirler. Yerden gökten magma fışkırtan bir canavara dönüşebilir. Ancak MF'deki seviyesinden farklı olacağını düşünüyorum bir süredir.
Aka'nın güçlendiğini düşünmüyorum ben.Hani belki kendini 1 tık geliştirip amiral-yonko arasında bir şey olmuş olabilir ama pek sanmıyorum.Eğer Aka'yı bir daha gördüğümüzde meyvesini uyandırmış olursa ve bu uyanışı yeni açtığıyla ilgili bir bilgi verilirse doğal olarak Aka'nın mf halinden daha güçlü olduğunu kabul ederim.Ama uyanışı yeni açtığıyla ilgili bir bilgi verilmezse mf halinden üstün tutmam.Ha diceksin neden o zaman mf de kullanmadı ? İşte bunlar hep kurgu.Mf arcta Oda hiçbir karakterin güçlerini,sınırlarını vs. ayrıntılı göstermedi zaten.O yüzden uyanış vs. göremememiz normal.

Mesela Marco'yu tekrar gördüğümüzde Oda bu adamın güçlerine değindiğinde daha mı güçlü olmuş olucak ? Hayır.Tek fark işte adamın gücünü ayrıntılı görmemiz,sınırlarını görmemiz vs. olucak.Mesela Kata mf de olsaydı güçlerini bu kadar ayrıntılı görecek miydik ? Geleceği gördüğünden falan bahsedilmezdi.Direk amiral savunmasını yapardı o kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık