Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu konu önceden de tartışılmıştı tecrübeliyim o yüzden. :D Ama ameliyatın olacağına ben de inanıyorum. Boşa dile getirilmedi bu mevzu.
O mevzuyla ilgili önceden şöyle bir teorim vardı.

Bu meyvenin eski kullanıcısı, belki Kaido'nun eski bir ortağıydı. Kaido'nun dehşet gücünü biliyordu ve ona ölümsüzlük vererek dünyanın en tepesine kadar yükseleceklerdi ama bu ölümsüzlüğün onun ölümüne neden olacağını bilmiyordu.

Velhasılı-kelam, o meyvenin sonraki kullanıcısı Trafalgar D. Law oldu...

Ölümlüye ameliyat yaparak ona ölümsüzlük getiriliyorsa, ölümsüz birisi aynı ameliyat ile ölümlü hale getirilebilir.

Law, meyvesinin bu özelliğini kullanacak ve böylelikle Kaido tekrardan ölümlü bir canlıya dönüşecek.

Ama 2 alternatif sonuç var, Law ölür mü yoksa ölümsüzlük kendisine mi geçer bundan emin değilim.

Chopper gevşeği ne işe yarıyor ? Bu bir hastalık değil ömrünü tüketmiş desen, opta ömür 140 yıl :artiz:
Aa biricik Red'in yorumunu gözden kaçırmışım. :rolleyes: Çoppi denilen gevşek Luffy'yi iyileştirecek gibi duruyor cidden de. Keşke ölse bu çakma geyik. Law olsun geminin doktoru.

@Tilqi_Gin @Orcunyus
İkiniz de benzer şeyleri yazmışsınız. Pekala olabilir ama Law'ın ölümsüzlük ameliyatı kişiyi zombiye çevirmiyor bence. Sadece sonsuza kadar hayat bahşediyordur. Yani kafasına sıksan o da ölür diyeyim. :/

Bu konu önceden de tartışılmıştı. Tecrübeliyim o yüzden. :D Ama ameliyatın olacağına ben de inanıyorum. Boşa dile getirilmedi bu mevzu.
Şöyle bir şey olabilir mi acaba ? Şimdi bu ameliyat meyvenin kullanıcısının ölmesi karşılığında ameliyatın uygulandığı kişiye sonsuz yaşamı bahşediyor değil mi ? Yani yaşayan bir kişiye yaptı mı o kişi ölümsüz oluyor.Ama mesela bu ameliyat ölen birine yapılabilir mi ? Eğer yapılırsa tek etkisi o kişiyi hayata geri getirmek olabilir mi ? Yani Luffy Kaido savaşında ölür ve Law bu sayede Luffy'i hayata getirir.Ama Luffy ölümden geldiği için ölümsüz olmaz.Çok mu saçma oldu.:/

Son düzenleme:
Aa biricik Red'in yorumunu gözden kaçırmışım. :rolleyes: Çoppi denilen gevşek Luffy'yi iyileştirecek gibi duruyor cidden de. Keşke ölse bu çakma geyik. Law olsun geminin doktoru.

@Tilqi_Gin @Orcunyus
İkiniz de benzer şeyleri yazmışsınız. Pekala olabilir ama Law'ın ölümsüzlük ameliyatı kişiyi zombiye çevirmiyor bence. Sadece sonsuza kadar hayat bahşediyordur. Yani kafasına sıksan o da ölür diyeyim. :/
Ya da o ameliyat kişiyi Wolverine gibi bir yaratığa da dönüştürüyor olabilir.

Şöyle bir şey olabilir mi acaba ? Şimdi bu ameliyat meyvenin kullanıcısının ölmesi karşılığında ameliyatın uygulandığı kişiye sonsuz yaşamı bahşediyor değil mi ? Yani yaşayan bir kişiye yaptı mı o kişi ölümsüz oluyor.Ama mesela bu ameliyat ölen birine yapılabilir mi ? Eğer yapılırsa tek etkisi o kişiye hayata geri getirmek olabilir mi ? Yani Luffy Kaido savaşında ölür ve Law bu sayede Luffy'i hayata getirir.Ama Luffy ölümden geldiği için ölümsüz olmaz.Çok mu saçma oldu.:/
Saçma mı bilmiyorum ama benim de aklıma gelmişti bu. :/ Ölümden dönse de tam olarak iyileşemez. Hastalığı başlamış olur böylece. Çoppi de en iyi doktor olarak Luffy'yi tam manasıyla iyileştirir ve hayalini gerçekleştirmiş olur.

Al sana senaryo. :D Luffy ölüp dirilirse yaşanacak tartışmaları şimdiden görür gibiyim. Torpilin kralı, bu kadar da bal olmaz, yeter Oda yeterler falan havada uçuşur. :S

Saçma mı bilmiyorum ama benim de aklıma gelmişti bu. :/ Ölümden dönse de tam olarak iyileşemez. Hastalığı başlamış olur böylece. Çoppi de en iyi doktor olarak Luffy'yi tam manasıyla iyileştirir ve hayalini gerçekleştirmiş olur.

Al sana senaryo. :D Luffy ölüp dirilirse yaşanacak tartışmaları şimdiden görür gibiyim. Torpilin kralı, bu kadar da bal olmaz, yeter Oda yeterler falan havada uçuşur. :S
Lan bu sızan senaryoya fazla benziyor, böyle bir şey kesinlikle olmamalı.:D

Çokta saçma bir düşünce değil aslında he.:D Ben bu teoriyi savunayım bir süre.

Havada uçuşur zaten her zaman uçuşacak kaçış yok.:/ Ama o ameliyat Law'ın ölümüne neden olucak kadar ciddi bir ameliyat.Uygulanması en muhtemel isim Luffy gibi duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık