Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen öyle biri, sen kalk eşeğin bacaklarını adamlara tak sonra yardım ettim de :artiz:

Zoro yakında işinibitirir ama merak etme :rolleyes:
Öyle bir vs olsa Zoro'nun kalbini alır önceden ama Zoro kazanır.Zoro handikaplı alır yani. :D Handikap vermeden ölümüne zorlamaz çünkü Zoro'yu biliyorsun.Aslında ne diyorsun kalpsiz Zoro vs Law açalım mı ? :hhh:

Öyle bir vs olsa Zoro'nun kalbini alır önceden ama Zoro kazanır.Zoro handikaplı alır yani. :D Handikap vermeden ölümüne zorlamaz çünkü Zoro'yu biliyorsun.Aslında ne diyorsun kalpsiz Zoro vs Law açalım mı ? :hhh:
Law'ı severim haddini biliyor hiç olmasa, üzerine fazla gitmeye gerek yok. Zoro Sama ile adının aynı yerde geçmesi bile lütüf adama, elemanın Dof daha yerdeyken gidip şoklamasını daha sonra isyan edip ağlamasını gözümün önüne getiriyorum kıyamıyorum fazla gömmeye. (Dof Reis büyük adamdı )
Şimdi yonkou izliyoruz bulut yetişmese 20 metre uçup Jimbei'den tek yiyecekti :artiz:

Bi an niyeyse Zoro Pica'yı bu yüzden hissedememiş olabilir mi diye soracaksın sandım. Herkesin kullanımı farklı sanırım, herkes Fuji ve Usopp gibi aura şeklinde görmüyor, hissetmiyor olabilir. Katakuri direk gelecekten görüntü görüyordu mesela. Değişik.
Sanji, Cracker'in meyve ile yaptığı zırhın içine saklansa Luffy hisseder miydi?

Sanji, Cracker'in meyve ile yaptığı zırhın içine saklansa Luffy hisseder miydi?
Bilmem, kimin hangi seviyede olduğu belli değil ki hala :S Luffy, Zoro ve Sanji Caribo ile daha önce tanışmış olsalar da sarayda farketmemişlerdi. Mesela Luffy mochinin içinden çıktıktan sonra aşçılarla kaçtı mı o Katakulli la diye konuşurken şu evin içinde biri donut yiyor diyordu(ki donutları da burnu ile tespit ediyordu :D ). Yani yakın dövüş içinde olduğu Katakuri'yi tanıyamıyordu. Kişileri, duyguları, niyetleri vs tanımak hep farklı katmanları bu gücün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık