Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eskiden animeyi çizenlere kızardım ama artık kızamıyorum. Manga'daki garip tempoyu animede düzeltmeye çalışıyor adamlar resmen şuan.

İkincisi, E. Oda bile Nami'nin göğüslerine power up vermişken animede öyle çizenlere de artık kızmıyorum.
Hacı ben buna normal diyemem, mangakaya sövüyoruz ediyoruz da Toei çok daha kötü.
Şu sayfadan çıkarmışlar o sahneyi, Nami'nin göğsü bile gözükmüyor. Banyo sahnesi hentai olacak herhalde, bu nedir?

Gözlem hakisi kişinin varlığını vs sezebiliyorsa BM arkındaki ayartan ormanda Luffy'nin gördüğü kişinin Sanji olup olmadığını hakisi ile anlaması gerekmez miydi? Aynı şekilde iki saat diğerlerini de kovaladı. Animede oraları yeni izledim de aklıma takıldı. En azından gücünü sezip anlamalıydı. Sonra Oda ana karakterini salak yerine koyuyor ezikliyor dediğimizde inanmıyosunuz :D

Hacı ben buna normal diyemem, mangakaya sövüyoruz ediyoruz da Toei çok daha kötü.
Şu sayfadan çıkarmışlar o sahneyi, Nami'nin göğsü bile gözükmüyor. Banyo sahnesi hentai olacak herhalde, bu nedir?
Animatörler ne yapmış öyle yuh. Resmen bilerek yapılıyor ilgi toplatmak için.

Gözlem hakisi kişinin varlığını vs sezebiliyorsa BM arkındaki ayartan ormanda Luffy'nin gördüğü kişinin Sanji olup olmadığını hakisi ile anlaması gerekmez miydi? Aynı şekilde iki saat diğerlerini de kovaladı. Animede oraları yeni izledim de aklıma takıldı. En azından gücünü sezip anlamalıydı. Sonra Oda ana karakterini salak yerine koyuyor ezikliyor dediğimizde inanmıyosunuz :D
Luffy Zou'da ormanda etrafını onlarca savaşçı sarmışken haberi olmadı, hatta "Etrafım mı sarılmıştı?" demişti(Bölüm 805). Ondan bir bölüm önce Zoro ve Law tek kişi olan Carrot'ı hissedebiliyorlar, o kadar da yakın da değil yani Carrot, zıplama gücüne bakarsak. Ki onlarca Luffy pastadan çıktığında hangisi gerçek diyor yaşayan en büyük 4 korsandan biri, onun da mı gözlemi kötü yani? Katakuri de ya Luffy kendi söylediği için ya da Luffy'nin fotoğrafı kırmaya çalıştığını gördüğü için anladı, hangisi hayvan hangisi Luffy anlayamayacaklardı yoksa. Gözlem hakisi ile alakalı bayağı sıkıntılar var mangada maalesef.

Şundan ne keyif alıyor bu Japon ergenleri hala anlayabilmiş değilim. Yapaylıkta son nokta bildiğin. İğne batırsan kaçırdığı havayla East Blue'ya kadar uçar Nami.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık