Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim için tek kollu adamla vs atmayan en güçlü kılıç ustası yeterli bi kanıt sizi kesmiyorsa yapabileceğim bir şey yok :gamyon:
Hacı şöyle düşün; Shanks Mihawk'ı hiç dinlemeden saldırsa(Mihawk mecburen karşılık verecek) ve Shanks Mihawk'ı yense ne olacak? Unvan Shanks'a geçmeyecek mi? Geçecek. Bu tamamen Mihawk'ın onuruyla alakalı. Mihawk bu durumda Shanks'ı yense bile bunun bir anlamı olmayacak. Çünkü iki kolluyken yenişememişler. Mihawk bu galibiyeti kabul edebilir mi? Edemez. O halde düellonun ne anlamı kaldı? Aynı Zoro'nun Ryuma'ya "bu dövüş hiç olmadı," demesi gibi. O dövüş hiç olmayacak. Ama Zoro için bu geçerli değil. Çünkü Mihawk Zoro'yu zaten iki kolluyken yendi. Umarım anlatabilmişimdir.

Hacı şöyle düşün; Shanks Mihawk'ı hiç dinlemeden saldırsa(Mihawk mecburen karşılık verecek) ve Shanks Mihawk'ı yense ne olacak? Unvan Shanks'a geçmeyecek mi? Geçecek. Bu tamamen Mihawk'ın onuruyla alakalı. Mihawk bu durumda Shanks'ı yense bile bunun bir anlamı olmayacak. Çünkü iki kolluyken yenişememişler. Mihawk bu galibiyeti kabul edebilir mi? Edemez. O halde düellonun ne anlamı kaldı? Aynı Zoro'nun Ryuma'ya "bu dövüş hiç olmadı," demesi gibi. O dövüş hiç olmayacak. Ama Zoro için bu geçerli değil. Çünkü Mihawk Zoro'yu zaten iki kolluyken yendi. Umarım anlatabilmişimdir.
+1 Mihawk onurlu bir adam.Şenks gibi değil @RedTeroR

Öyle kolay şeyler değil bunlar adam iki kolu varken yenememiş tek kolu varken mi yenecek ?

Yani Kuina'nın babası gerizekalı mı kızına sen olamazsın diyor ? Bir kadın karekter Mihawk'ı kılıcıyla bölerse olamadı mı diyecez ? Zaten sitenin En İyi Kılıç Ustası'nın gücü üzerine düşüncesini biliyorsun adamlara kalsa yoldan geçen indirebilir Mihawk'ı ama ben öyle düşünmüyorum. En güçlü olmaz demiyorum Mihawk'tan güçlüyse, ama bunu başarması imkansıza yakın diyorum o yüzden Zoro kaderim buraya kadarmış diyor yada Mihawk tek kolun varsa başka yerde oyna diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık